Zdecydował rzut karny

Niestety nie udało się zapunktować na trudnym terenie w Szydłowie. Huraganiści w XXX kolejce rozgrywek IV ligi grupy wielkopolskiej przegrali na boisku Iskry 1:0 (0:0)

Na cztery kolejki przed końcem sezonu HP zajmuję 10. miejsce w tabeli.

Warto na wstępie zauważyć, że drużyna z powiatu pilskiego z 40. zdobytych w tym sezonie punktów aż 32 zainkasowała  na własnym terenie.

Sobotni pojedynek w ogólnym rozrachunku był bardzo wyrównanym meczem. W pierwszej połowie czerwono-czarni mieli więcej okazji do zdobycia bramki, ale kilkukrotnie w dobrych sytuacjach nie udało się czysto trafić w piłkę i skierować ją w stronę bramki. W 44' z trudem strzał Macieja Jakubka z rzut rożny wybił golkiper miejscowych.

Po przerwie z rzutu wolnego w poprzeczkę trafił Kacper Fornalkiewicz. Chwilę później bardzo dobrą interwencją Sławomir Janicki uchronił HP przed utratą gola. O wygranej gospodarzy zadecydował rzut karny z 66' minuty wykorzystany przez Łukasza Skwarka. W końcówce bliski doprowadzenia do remisu był Piotr Trepka, ale jego strzał głową wybił na rzut rożny bramkarz Iskry Kamil Czapla

Na stronie rywali wysłuchać można pomeczowych wywiadów z trenerami obu drużyn (www.iskraszydlowo.pl). Składy, statystyki oraz szczegóły meczowe dostępne są tutaj

Należy zaznaczyć, że sponsorem wyjazdu drużyny seniorów do Szydłowa była Cukiernia GrzeczkaDziękujemy naszemu wieloletniemu sponsorowi za dodatkowe wsparcie! (gk)

XXX kolejka ligowa: Iskra Szydłowo - HURAGAN 1:0 (0:0)

• XXX kolejka ligowa: Iskra Szydłowo - HURAGAN 1:0 (0:0)