Zebrania z Rodzicami

Zebrania z Rodzicami

Wczoraj odbyło się drugie spotkanie Rodziców zawodników w naszej Akademii z przedstawicielami klubu. Udział wzięli Rodzice z zespołów juniora, trampkarza oraz skrzata. Z ramienia klubu tym razem w spotkaniu udział wzięli Grzegorz Krawczyk, Paweł Krawczyk, Mateusz Bernaś oraz Adam Wróblewicz.

W wydarzeniu, które odbyło się w zeszłym tygodniu udział wzięli Rodzice z zespołów młodzika, orlika oraz żaka. Tym samym zebrania organizacyjne z Rodzicami odbyły się we wszystkich zespołach.

Chcemy, żeby Rodzice na bieżąco byli informowani o tym co dzieje się w klubie i planach na najbliższą przyszłość. Dziękujemy za przybycie, aktywne uczestnictwo w prezentacji oraz przedstawione sugestie.

Teraz wszystkie ręce na pokład i zaczynamy wprowadzać w życie postawione przez nas założenia dotyczące rozwoju sportowego i organizacyjnego Akademii. (aw) 
 
 • Zebrania z Rodzicami
 • Zebrania z Rodzicami
 • Zebrania z Rodzicami
 powrót

Podobne Newsy

 • Podsumowanie weekendu Akademii
  27 maja 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  Wczoraj zakończyła się 7. kolejka ligowa w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Dla najmłodszych zespołów Akademii Huraganu Pobiedziska w kategorii Żaka oraz Skrzata był to ostatni weekend rozgrywek zorganizowanych pod szyldem WZPN w tym sezonie.

  więcej 
 • Podsumowanie 6. kolejki ligowej Akademii
  21 maja 2024 r.
  Podsumowanie 6. kolejki ligowej Akademii

  W miniony weekend odbyła się 6. już kolejka ligowa rundy wiosennej wśród zespołów młodzieżowych Huraganu Pobiedziska.
  Tym samym rozpoczęły się mecze rewanżowe, co zwiastuje, że rozgrywki ligowe zmierzają ku rozstrzygającej fazie!

  więcej 
 • Ligowe zmagania Akademii
  14 maja 2024 r.
  Ligowe zmagania Akademii

  W minioną niedzielę zakończyły się zmagania zespołów młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska, w ramach 5. kolejki ligowej rundy wiosennej sezonu 2023/2024. W ten weekend w rozgrywkach brały udział wszystkie zespoły młodzieżowe, z wyłączeniem zespołu Orlika.

  więcej