Runda wiosenna - sezon 2020/2021
Tabela Młodzik (2008-2009) - III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1

Klub M Pkt Br Z R P


Terminarz / wyniki Młodzik (2008-2009) - III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1

Kolejka Data Gospodarze Goście
1
1.05.2021 r.
godz. 00:00
LPFA POZNAŃ SP72
LPFA POZNAŃ SP72
-- : --
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
2
3.06.2021 r.
godz. 00:00
Avia Kamionki
Avia Kamionki
-- : --
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
3
25.04.2021 r.
godz. 12:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
-- : --
Pelikan Niechanowo
Pelikan Niechanowo
4
8.05.2021 r.
godz. 11:00
Vitcovia Witkowo
Vitcovia Witkowo
-- : --
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
5
15.05.2021 r.
godz. 11:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
-- : --
Koziołek Poznań
Koziołek Poznań
6
23.05.2021 r.
godz. 11:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
-- : --
LPFA POZNAŃ SP72
LPFA POZNAŃ SP72
7
29.05.2021 r.
godz. 10:50
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
-- : --
Avia Kamionki
Avia Kamionki
8
5.06.2021 r.
godz. 00:00
Pelikan Niechanowo
Pelikan Niechanowo
-- : --
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
9
12.06.2021 r.
godz. 11:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
-- : --
Vitcovia Witkowo
Vitcovia Witkowo
10
20.06.2021 r.
godz. 10:00
Koziołek Poznań
Koziołek Poznań
-- : --
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska


Runda jesienna - sezon 2020/2021
Tabela Młodzik (2008-2009) - III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1

Klub M Pkt Br Z R P
1.
UNIA II Swarzędz
UNIA II Swarzędz102236:13712
2.
Pelikan Niechanowo
Pelikan Niechanowo102225:15712
3.
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska101428:21424
4.
Vitcovia Witkowo
Vitcovia Witkowo101420:15424
5.
Piast Kobylnica
Piast Kobylnica101220:25334
6.
LPFA POZNAŃ SP72
LPFA POZNAŃ SP721014:44019


Terminarz / wyniki - Młodzik (2008-2009) - III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1

Kolejka Data Gospodarze Goście
1
6.09.2020 r.
godz. 13:30
UNIA II Swarzędz
UNIA II Swarzędz
3:3
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
2
12.09.2020 r.
godz. 14:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
6:2
Piast Kobylnica
Piast Kobylnica
3
19.09.2020 r.
godz. 11:00
Pelikan Niechanowo
Pelikan Niechanowo
3:1
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
4
26.09.2020 r.
godz. 18:00
LPFA POZNAŃ SP72
LPFA POZNAŃ SP72
0:4
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
5
3.10.2020 r.
godz. 15:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
2:2
Vitcovia Witkowo
Vitcovia Witkowo
6
10.10.2020 r.
godz. 09:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
2:3
UNIA II Swarzędz
UNIA II Swarzędz
7
4.11.2020 r.
godz. 18:00
Piast Kobylnica
Piast Kobylnica
2:1
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
8
27.10.2020 r.
godz. 18:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
1:5
Pelikan Niechanowo
Pelikan Niechanowo
9
8.11.2020 r.
godz. 12:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
5:0
LPFA POZNAŃ SP72
LPFA POZNAŃ SP72
10
14.11.2020 r.
godz. 14:30
Vitcovia Witkowo
Vitcovia Witkowo
1:3
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska