Tabela Orlik E2 (2010) - II liga okręgowa E2 Orlik Grupa 4

Klub M Pkt Br Z R P
1.
Kotwica I Kórnik
Kotwica I Kórnik 11 30 59:30 10 0 1
2.
Mieszko I Gniezno
Mieszko I Gniezno 11 30 66:30 10 0 1
3.
LPFA Rataje Poznań
LPFA Rataje Poznań 11 27 65:28 9 0 2
4.
Warta I Śrem
Warta I Śrem 11 24 59:35 8 0 3
5.
Polonia I Środa Wlkp.
Polonia I Środa Wlkp. 11 21 54:47 7 0 4
6.
Victoria I Września
Victoria I Września 11 12 43:54 4 0 7
7.
PS Gniezno
PS Gniezno 11 12 49:44 4 0 7
8.
Unia Swarzędz
Unia Swarzędz 11 10 44:52 3 1 7
9.
Poznańska 13 Poznań
Poznańska 13 Poznań 11 10 42:61 3 1 7
10.
Chrobry Gniezno
Chrobry Gniezno 11 10 28:59 3 1 7
11.
Koziołek Poznań
Koziołek Poznań 11 9 39:56 3 0 8
12.
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska 11 1 28:80 0 1 10



Terminarz / wyniki - Orlik E2 (2010) - II liga okręgowa E2 Orlik Grupa 4

Kolejka Data Gospodarze Goście
1
31.08.2019 r.
godz. 10:00
Victoria I Września
Victoria I Września
10:2
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
2
7.09.2019 r.
godz. 14:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
1:5
Unia Swarzędz
Unia Swarzędz
3
13.09.2019 r.
godz. 18:00
PS Gniezno
PS Gniezno
9:1
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
4
21.09.2019 r.
godz. 11:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
5:5
Poznańska 13 Poznań
Poznańska 13 Poznań
5
28.09.2019 r.
godz. 12:30
Polonia I Środa Wlkp.
Polonia I Środa Wlkp.
5:3
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
6
5.10.2019 r.
godz. 14:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
1:4
Mieszko I Gniezno
Mieszko I Gniezno
7
12.10.2019 r.
godz. 09:30
LPFA Rataje Poznań
LPFA Rataje Poznań
14:0
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
8
19.10.2019 r.
godz. 12:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
6:9
Koziołek Poznań
Koziołek Poznań
9
26.10.2019 r.
godz. 12:00
Kotwica I Kórnik
Kotwica I Kórnik
7:3
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
10
3.11.2019 r.
godz. 13:00
Chrobry Gniezno
Chrobry Gniezno
4:3
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
11
9.11.2019 r.
godz. 11:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
3:8
Warta I Śrem
Warta I Śrem