3...2...1... Start!

3...2...1... Start!

Po kilku miesiącach prac wreszcie doczekaliśmy się nowej oficjalnej strony naszego klubu! Jest to już trzecia odsłona klubowego portalu, który miał swój początek w sierpniu 2005 roku. Zawsze aktualna, pokazująca działalność całego klubu to motto, które kierowało poczynaniami twórców wszystkich trzech stron internetowych Huraganu.

W nowej wersji witryny ma być podobnie, różnicą z pewnością jest nowoczesna szata graficzna, funkcjonalność oraz dostosowanie wersji na smartfona. Ważnym elementem jest również miejsce dla naszych sponsorów, których możemy podziwiać w każdym możliwym miejscu.

Pierwsza wersja www.huraganpobiedziska.pl pojawiła się w sierpniu 2005 roku czyli już 14 lat temu! Po 10 latach pojawiła się druga odsłona, z której korzystaliśmy do wczoraj czyli 25 września 2019 roku.

Zachęcamy do odwiedzenia archiwalnych już stron (kliknij tutaj), które oczywiście nadal pozostaną w wirtualnym świecie tworząc piękną historię naszego stowarzyszenia! (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Podsumowanie rundy - statystki zawodników, liga.
  28 listopada 2019 r.
  Podsumowanie rundy - statystki zawodników, liga.

  28 graczy reprezentowało czerwono-czarne barwy w piętnastu meczach ligowych rundy jesiennej seoznu 2019/20. Prezentujemy krótkie podsumowanie statystyczne rozgrywek ligowych w wykonaniu zawodników pierwszej drużyny naszego klubu.

  więcej 
 • Terminarz sparingów, plan przygotowań seniorów
  26 listopada 2019 r.
  Terminarz sparingów, plan przygotowań seniorów

  Podopieczni trenerów Pawła Kutyni i Jacka Przybylskiego dziś czyli 26 listopada zaliczyli ostatni trening w 2019 roku. Pierwsze zajęcia po zimowej przerwie odbędą się we wtorek 14 stycznia. Rozgrywki V ligi wznowione zostaną osiem tygodni później, czyli w weekend 14/15 marca 2020 roku.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 października 2019 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Pięciu zawodników pierwszej drużyny (Miczyński, Matusiak, Paku-Tshela, Żołądkiewicz, Witaszyk) zmaga się z urazami, które wykluczają ich z treningów oraz meczów ligowych. Oto krótki raport zdrowotny z gabinetu naszego klubowego fizjoterapeuty Jakuba Kaszyńskiego.

  więcej