3...2...1... Start!

3...2...1... Start!

Po kilku miesiącach prac wreszcie doczekaliśmy się nowej oficjalnej strony naszego klubu! Jest to już trzecia odsłona klubowego portalu, który miał swój początek w sierpniu 2005 roku. Zawsze aktualna, pokazująca działalność całego klubu to motto, które kierowało poczynaniami twórców wszystkich trzech stron internetowych Huraganu.

W nowej wersji witryny ma być podobnie, różnicą z pewnością jest nowoczesna szata graficzna, funkcjonalność oraz dostosowanie wersji na smartfona. Ważnym elementem jest również miejsce dla naszych sponsorów, których możemy podziwiać w każdym możliwym miejscu.

Pierwsza wersja www.huraganpobiedziska.pl pojawiła się w sierpniu 2005 roku czyli już 14 lat temu! Po 10 latach pojawiła się druga odsłona, z której korzystaliśmy do wczoraj czyli 25 września 2019 roku.

Zachęcamy do odwiedzenia archiwalnych już stron (kliknij tutaj), które oczywiście nadal pozostaną w wirtualnym świecie tworząc piękną historię naszego stowarzyszenia! (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej 
 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej