Zapowiedź - sobota, 16:00, Lechia Kostrzyn - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 16:00, Lechia Kostrzyn - HURAGAN

Czas na lokalne derby. W VIII kolejce Pobiedziszczanie udadzą się do sąsiedniej gminy czyli do Kostrzyna gdzie w sobotę o godzinie 16:00 zagrają z miejscową Lechią. Rywale póki co rozczarowują i po siedmiu rozegranych meczach zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

Huraganiści również nie prezentują optymalnej formy. Podopieczni trenera Pawła Kutyni plasują się dopiero na 9 pozycji w 16 zespołowej stawce drużyn.

Każde derby zawsze rządzą się swoimi prawami, to od dawna znana zasada. Z pewnością tutaj będzie podobnie. Tak więc przed Huraganistami trudny wyjazd, tym bardziej, że Lechia powoli zaczyna łapać wiatr w żagle czego potwierdzeniem jest awans do ćwierćfinału pucharu i minimalna porażka przed tygodniem z liderem z Czerniejewa.

W minionej rundzie po trudnym meczu Huragan wygrał w ternie rywala 1:0, ale w pierwszej rundzie po fatalnym meczu uległ u siebie 2:3. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już jutro! 

Sobotnie zawody, które rozpoczną się o godzinie 16:00 na boisku w Kostrzynie poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Marcin Górczak, a pomagać mu będą Krzysztof Nowak oraz Maciej Kaczmarek.

Wynik na żywo śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy