"Brylu" po udanej operacji!

"Brylu" po udanej operacji!

21-letni Daniel Brylewski, który w ćwierćfinałowym meczu Okręgowego PP doznał poważnej kontuzji jest już po operacji. Zerwanie więzadeł krzyżowych przednich, pobocznych, uszkodzenie łąkotki oraz chrząstki stawowej kolana - taką diagnozę postawili lekarze po wykonaniu rezonansu magnetycznego.

Przypomnijmy, że poważnej kontuzji zawodnik nabawił się w 38 minucie spotkania, na połowie przeciwnika. Mecz z Gromem Plewiska Huraganiści wygrali 2:1.

Ponad 2-godzinną operację zakończoną powodzeniem przeprowadził lekarz reprezentacji Polski w piłce nożnej, doktor Jacek Jaroszewski w Poznańskiej klinice Endomedical.

Po kilku dniowym pobycie w szpitalu "Brylu" wrócił do domu, a po ok. 14. dniach od operacji rozpocznie rehabilitację. Na ten moment, przewidywany powrót na boisko możliwy będzie po ok. 8-10 miesiącach.

Życzymy jak najszybszego powrotu do przede wszystkim zdrowia oraz dużo wytrwałości! (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Zawodnik Huraganu mistrzem Polski!
  13 lipca 2021 r.
  Zawodnik Huraganu mistrzem Polski!

  Występujący na co dzień w zespole rezerw 21-letni wychowanek HP Bartosz Stasiak wziął udział w Mistrzostwach Polski  Niesłyszących w których reprezentował klub Spartan Lublin.

  Zawody odbyły się w dniach 11-13 czerwca we Wrocławiu, a jego organizatorami był Polski Związek Sportu Niesłyszących.

  więcej 
 • Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!
  2 kwietnia 2021 r.
  Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

  W tym trudnym, ale przecież jak zawsze wyjątkowym czasie Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy wszystkim kibicom przede wszystkim zdrowia oraz spokoju i nadziei na lepsze jutro.

  Czasy mamy szczególne, więc i życzenia są niestandardowe. Nie zapomnijcie o najbliższych, których teraz z nami nie ma i łączmy się z nimi myślami.

  więcej 
 • Świąteczne i noworoczne życzenia od naszego stowarzyszenia!
  24 grudnia 2020 r.
  Świąteczne i noworoczne życzenia od naszego stowarzyszenia!

  Wszystkim gościom naszej strony, trenerom, piłkarzom, kibicom, sympatykom oraz całej Huraganowej społeczności, życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. 

  więcej