"Brylu" po udanej operacji!

"Brylu" po udanej operacji!

21-letni Daniel Brylewski, który w ćwierćfinałowym meczu Okręgowego PP doznał poważnej kontuzji jest już po operacji. Zerwanie więzadeł krzyżowych przednich, pobocznych, uszkodzenie łąkotki oraz chrząstki stawowej kolana - taką diagnozę postawili lekarze po wykonaniu rezonansu magnetycznego.

Przypomnijmy, że poważnej kontuzji zawodnik nabawił się w 38 minucie spotkania, na połowie przeciwnika. Mecz z Gromem Plewiska Huraganiści wygrali 2:1.

Ponad 2-godzinną operację zakończoną powodzeniem przeprowadził lekarz reprezentacji Polski w piłce nożnej, doktor Jacek Jaroszewski w Poznańskiej klinice Endomedical.

Po kilku dniowym pobycie w szpitalu "Brylu" wrócił do domu, a po ok. 14. dniach od operacji rozpocznie rehabilitację. Na ten moment, przewidywany powrót na boisko możliwy będzie po ok. 8-10 miesiącach.

Życzymy jak najszybszego powrotu do przede wszystkim zdrowia oraz dużo wytrwałości! (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Świąteczne i noworoczne życzenia od naszego stowarzyszenia!
  24 grudnia 2020 r.
  Świąteczne i noworoczne życzenia od naszego stowarzyszenia!

  Wszystkim gościom naszej strony, trenerom, piłkarzom, kibicom, sympatykom oraz całej Huraganowej społeczności, życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. 

  więcej 
 • Pamiętajmy!
  2 listopada 2020 r.
  Pamiętajmy!

  Święto Zmarłych oraz Dzień Zaduszny to czas kiedy odżywają wspomnienia o tych którzy odeszli. W tych dniach pamiętajmy o zmarłych Huraganistach i zapalamy znicze pamięci na ich grobach, jako dowód naszej przyjaźni i dobrych wspomnień.

  Pamiętajmy, że klub taki jak nasz tworzyło wielu pasjonatów i lokalnych patriotów, których już z nami nie ma. 

  więcej 
 • Oldboje Huraganu wystąpili w turnieju w Chodzieży
  8 września 2020 r.
  Oldboje Huraganu wystąpili w turnieju w Chodzieży

  W minioną sobotę 5 września w Chodzieży odbył się XI Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar Starosty Chodzieskiego. W zawodach po raz pierwszy udział wziął zespół Oldbojów Huraganu, który ostatecznie uplasował się na 6 miejscu w 10 zespołowej stawce drużyn.

  więcej