Certyfikacja PZPN - pozytywny roczny audyt naszej szkółki

Certyfikacja PZPN - pozytywny roczny audyt naszej szkółki

24 kluby z Wielkopolski, 376 w całej Polsce pozostały w programie stworzonym przez Polski Związek Piłki Nożnej. Jednym z nich jest nasz klub, który ma za sobą trzy tzw. wizyty monitorujące.

Certyfikaty pod koniec ubiegłego roku, dokładnie 29.11 otrzymało 47 akademii w Wlkp. i  blisko 580 w kraju. 

Nasza szkółka jako jedna z 24 w Wielkopolsce obok wizyt monitorujących zaliczyła pozytywnie roczny audyt i tym samym brązowy certyfikat naszej akademii pozostaje aktwyny.

Ideą certyfikacji szkółek piłkarskich jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek poprzez regularne wizyty monitorujące, sprawdzające aspekty pracy trenerów jak i organizacyjne klubu. 

Akademia Huraganu Pobiedziska w zeszłym roku z rąk prezesa WZPN Pawła Wojtali otrzymała brązowy certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej, który oznaczany jest brązową gwiazdką. By otrzymać certyfikat trzeba było spełnić szereg kryteriów dotyczących m.in. kwalifikacji trenerów, infrastruktury i sprzętu sportowego, elektronicznej rejestracji zawodników w bazie PZPN, założeń i realizacji programu szkoleniowego oraz szereg wymagań formalno-prawnych.  (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Podsumowanie weekendu Akademii
  22 kwietnia 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  W miniony weekend odbyła się druga kolejka ligowa zespołów młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska. Tym razem swoje spotkania ligowe rozegrały zespoły Juniora, Trampkarza oraz Młodzika. Najmłodsi zawodnicy z zespołów Orlika, Żaka oraz Skrzata nie brały udziału w turniejach bezwynikowych.

  więcej 
 • Podsumowanie weekendu Akademii
  16 kwietnia 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  W miniony weekend ligowe zmagania w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024 rozpoczęły zespoły Akademii Huraganu Pobiedziska. Nasza młodzież wzięła udział zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i w turniejach bezwynikowych wśród najmłodszych grup wiekowych.

  więcej 
 • Zebrania z Rodzicami
  5 kwietnia 2024 r.
  Zebrania z Rodzicami

  Wczoraj odbyło się drugie spotkanie Rodziców zawodników w naszej Akademii z przedstawicielami klubu. Udział wzięli Rodzice z zespołów juniora, trampkarza oraz skrzata. Z ramienia klubu tym razem w spotkaniu udział wzięli Grzegorz Krawczyk, Paweł Krawczyk, Mateusz Bernaś oraz Adam Wróblewicz.

  więcej