Certyfikacja PZPN - pozytywny roczny audyt naszej szkółki

Certyfikacja PZPN - pozytywny roczny audyt naszej szkółki

24 kluby z Wielkopolski, 376 w całej Polsce pozostały w programie stworzonym przez Polski Związek Piłki Nożnej. Jednym z nich jest nasz klub, który ma za sobą trzy tzw. wizyty monitorujące.

Certyfikaty pod koniec ubiegłego roku, dokładnie 29.11 otrzymało 47 akademii w Wlkp. i  blisko 580 w kraju. 

Nasza szkółka jako jedna z 24 w Wielkopolsce obok wizyt monitorujących zaliczyła pozytywnie roczny audyt i tym samym brązowy certyfikat naszej akademii pozostaje aktwyny.

Ideą certyfikacji szkółek piłkarskich jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek poprzez regularne wizyty monitorujące, sprawdzające aspekty pracy trenerów jak i organizacyjne klubu. 

Akademia Huraganu Pobiedziska w zeszłym roku z rąk prezesa WZPN Pawła Wojtali otrzymała brązowy certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej, który oznaczany jest brązową gwiazdką. By otrzymać certyfikat trzeba było spełnić szereg kryteriów dotyczących m.in. kwalifikacji trenerów, infrastruktury i sprzętu sportowego, elektronicznej rejestracji zawodników w bazie PZPN, założeń i realizacji programu szkoleniowego oraz szereg wymagań formalno-prawnych.  (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Kolejny weekend pełen bramek
  21 września 2021 r.
  Kolejny weekend pełen bramek

  W miniony weekend trzy nasze drużyny rywalizowały w oficjalnych rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Zamiłowanie do dużej ilości bramek nie opuszcza Huraganu. Zapraszamy na podsumowanie zmagań naszych zespołów.

  więcej 
 • Trampkarze po obozie w Pobierowie
  15 września 2021 r.
  Trampkarze po obozie w Pobierowie

  W dniach 5-11. września drużyna trampkarzy Huraganu (roczniki 2008-2009) przebywała na obozie sportowym w nadmorskim Pobierowie. Do dyspozycji drużyny było boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią, na którym czerwono-czarni zaliczyli osiem jednostek treningowych.

  więcej 
 • Huragan z gradem… bramek
  14 września 2021 r.
  Huragan z gradem… bramek

  Podczas ostatniego weekendu w 5 meczach z udziałem naszych drużyn padło aż 30 bramek! Zapraszamy do krótkiej relacji z meczów zespołów Akademii Huragan Pobiedziska.

  Juniorzy swój pierwszy mecz w obecnej kolejce zagrali już we wtorek. Był to efekt przełożenia meczu z wcześniejszego weekendu.

  więcej