Certyfikacja PZPN - pozytywny roczny audyt naszej szkółki

Certyfikacja PZPN - pozytywny roczny audyt naszej szkółki

24 kluby z Wielkopolski, 376 w całej Polsce pozostały w programie stworzonym przez Polski Związek Piłki Nożnej. Jednym z nich jest nasz klub, który ma za sobą trzy tzw. wizyty monitorujące.

Certyfikaty pod koniec ubiegłego roku, dokładnie 29.11 otrzymało 47 akademii w Wlkp. i  blisko 580 w kraju. 

Nasza szkółka jako jedna z 24 w Wielkopolsce obok wizyt monitorujących zaliczyła pozytywnie roczny audyt i tym samym brązowy certyfikat naszej akademii pozostaje aktwyny.

Ideą certyfikacji szkółek piłkarskich jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek poprzez regularne wizyty monitorujące, sprawdzające aspekty pracy trenerów jak i organizacyjne klubu. 

Akademia Huraganu Pobiedziska w zeszłym roku z rąk prezesa WZPN Pawła Wojtali otrzymała brązowy certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej, który oznaczany jest brązową gwiazdką. By otrzymać certyfikat trzeba było spełnić szereg kryteriów dotyczących m.in. kwalifikacji trenerów, infrastruktury i sprzętu sportowego, elektronicznej rejestracji zawodników w bazie PZPN, założeń i realizacji programu szkoleniowego oraz szereg wymagań formalno-prawnych.  (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Rezerwy na ligowym podium
  20 października 2020 r.
  Rezerwy na ligowym podium

  Po 10. rozegranych meczach rozgrywek B-klasy zespół naszych rezerw prowadzony przez trenera Roberta Raszewskiego zajmuje 3. miejsce w 12-zespołowej ligowej tabeli. Do zakończenia rundy jesiennej zawodnikom HP pozostał jeden mecz, który rozegrany zostanie w najbliższą sobotę o 14. na wyjeździe.

  więcej 
 • Grad młodzieżowych goli!
  15 października 2020 r.
  Grad młodzieżowych goli!

  Trzy z czterech meczów rozegranych w ramach rozgrywek organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej zakończyły się zwycięstwami młodzieżowych drużyn Huraganu Pobiedziska.

  Cztery drużyny naszej Akademii strzeliły w miniony weekend aż 22 gole!

  więcej 
 • Kolejne mecze Akademii za nami
  1 października 2020 r.
  Kolejne mecze Akademii za nami

  W miniony weekend zespoły młodzieżowe Huraganu Pobiedziska, w ramach rozgrywek organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej rozegrały cztery spotkania.

  Dwa z nich zakończyły się zwycięstwem naszej młodzieży, dwa porażkami.

  więcej