Ciężki tydzień czerwono-czarnych okraszony dwoma test-meczami

W środę 15 lipca o godzinie 18:30 Huraganiści rozegrali kolejny, już piąty mecz kontrolny. Pobiedziszczanie wygrali na własnym terenie z reprezentantem klasy okręgowej Liderem Swarzędz 7:2. W tym tygodniu seniorzy trenują codziennie, a już w piątek o godzinie 19:00 na wyjeździe rywalem będzie V-ligowy PKS Racot. Pierwsza ligowa kolejka już za 17 dni!

W kadrze na środowe spotkanie znalazło się 18 zawodników. Zabrakło m.in. Macieja Ratajskiego, Bartosza ŻołądkiewiczaMarcina Pająka czy Marcina Jesionkowskiego, których raczej nie zobaczmy również w piątkowym spotkaniu.

Wracając do samego meczu, gospodarze mieli przewagę przez większą część meczu. Rywale z pewnością zaskoczyli między 14, a 16 minutą kiedy to zdobyli dwie bramki i wyszli na prowadzenie. Przed przerwą wyrównał Marcin Jędrzejczak, a bramkę na 1:0 zdobył Mikołaj Witaszyk

Po przerwie strzelali już tylko miejscowi, a dokładniej Adam Niedzielski (2), Piotr Trepka, Dawid Ciążyński oraz David Paku-Tshela. Z gorszych wiadomości, niestety zaraz na początku drugiej połowy urazu kostki nabawił się Kacper Bienert. Niestety przymusowy "odpoczynek" od treningów potrwa prawdopodobnie ok. 4 tygodni.

Terminarz pozostałych sparingów dostępny tutaj, a terminarz spotkań ligowych tutaj. (gk)

Sparing: HURAGAN - Lider Swarzędz 7:2 (2:2)

• Sparing: HURAGAN - Lider Swarzędz 7:2 (2:2)