Co słychać w grupach młodzieżowych?

Co słychać w grupach młodzieżowych?

Młodzieżowe zespoły Huraganu Pobiedziska przystąpiły do przygotowań do nowego z sezonu 2020/21 ze zdwojoną energią. Przerwa w rozgrywkach, trwająca od połowy marca wzbudziła we wszystkich zawodnikach ogromny głód do treningów. Zapraszamy na krótkie podsumowanie przygotowań w wykonaniu naszych sześciu drużyn.

Zespół żaków, podobnie jak wszystkie nasze zespoły, wrócił do treningów na początku czerwca. Najmłodsi Huraganiści trenują 2 razy w tygodniu pod okiem trenerów Roberta Raszewskiego oraz Przemysława Piechockiego. Na początku lipca żaki rozegrały grę kontrolną z drużyną Piasta Kobylnica, która obfitowała w wiele bramek. Ostatecznie gospodarze wygrali 8:6.

Trener Maciej Olejniczak i jego orlicy są gwarancją wielu pięknych goli. Nie inaczej sprawa wygląda w czasie przygotowań do nowego sezonu. Orlicy trenują 3 razy w tygodniu, a do tego dołożyli trzy mecze kontrolne. Ich przeciwnikami byli - Polonia Środa Wlkp. (dwukrotnie) oraz Canarinhos Skórzewo. W pierwszym meczu rozegranym w Środzie Wlkp. Gospodarze nie byli dla nas gościnni, wygrywając 9:3. W rewanżu rozegranym w Pobiedziskach, zespół wziął przykład z „gościnności” Polonistów i wygrał 10:1. Pomiędzy dwoma sparingami z Polonią, orlicy zagrali jeszcze z Canarinhos Skórzewo, wygrywając 8:4. Warto dodać, że trener Olejniczak prowadzi również zespół drugi zespół młodzików. Zawodnicy z naszego zamiejscowego oddziału również dzielnie przygotowują się do sezonu, trenując 2 razy w tygodniu na obiektach Huraganu.

Drużyna młodzików trenuje w czasie wakacji w normalnym trybie tzn. 3 treningi w tygodniu. Frekwencja oraz zaangażowanie zawodników, pomimo okresu wakacyjnego, utrzymuje się na dobrym poziomie. Podopieczni Andrzeja Rittera i Leszka Grygiera rozegrali jeden mecz sparingowy w Gnieźnie. 

Junior młodszy, którego trenerami są Adam Stachowiak oraz Krystian Zieliński pierwszy sparing rozegrali już w połowie czerwca, a jego przeciwnikiem był Koziołek Poznań. Nie był to udany start dla naszej drużyny, notując porażkę 1:8. Młodzież Huraganu szybko wzięła się w garść i w dwóch kolejnych sparingach rozegranych z Piastem Łubowo zwyciężyli 1:0, oraz 6:3. W miniony weekend w Janowcu Wlkp. nasz zespół wygrał z miejscową Spartą 6:1.

Nowo powstała drużyna rezerw, składająca się głównie z juniorów rozpoczęła przygotowania od dwóch wygranych sparingów. Pierwszy z nich zakończył się zwycięstwem 5:2 z Wełnianką Kiszkowo, a drugi 4:2 z zespołem GKS Gułtowy. Niestety kolejne dwa mecze przyniosły dwie porażki: z Piastem Kobylnica, oraz FAS Fałkowo. W najbliższą niedzielę o godzinie 15. podopieczni Roberta Raszewskiego zagrają w I rundzie OPP. Na własnym terenie rywalem będzie A-klasowy FAS Fałkowo.

Przed nam kolejne tygodnie przygotowań, po to aby dobrze rozpocząć nowy sezon, którego start przewidziany jest na ostatni weekend sierpnia. Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia!

Przypominamy również, że jeśli szukasz namiarów na trenera lub kierownika danej grupy, zajrzyj w zakładkę Klub -> Trenerzy/kierownicy lub Kontakt(ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Trener poszukiwany!
  2 czerwca 2020 r.
  Trener poszukiwany!

  Zarząd naszego stowarzyszenia poszukuje trenera, który zostałby szkoleniowcem nowo tworzonego zespołu skrzatów Huraganu. Drużyna zawodników urodzonych w latach 2014/15 miałaby rozpocząć regularne zajęcia od połowy lipca.

  Kandydat posiadać musi licencje minimum UEFA Grassroots C. Możliwe jest również prowadzenie dodatkowego, drugiego rocznika czyli łącznie dwóch grup.

  więcej 
 • Młodzież na start!
  27 maja 2020 r.
  Młodzież na start!

  Przerwa treningowa jaką zafundowała sytuacja w kraju naszej młodzieży była stanowczo za długa! Od 1 czerwca młodzi adepci futbolu w Pobiedziskach powrócą do zajęć zgodnie z harmonogramem sprzed przymusowej przerwy, przy zachowaniu obowiązujących wytycznych. Niestety póki co nie wiadomo kiedy i czy w ogóle wystartują rozgrywki grup młodzieżowych w tym roku. Liczmy jednak, że niedługo sytuacja się wyjaśni!

  więcej 
 • Trenerzy Akademii o przepracowanym okresie
  21 kwietnia 2020 r.
  Trenerzy Akademii o przepracowanym okresie

  W połowie marca z wiadomych nam przyczyn zawieszone zostały zajęcia wszystkich grup treningowych naszej Akademii. Do tego momentu wszystkie drużyny od stycznia pilnie przygotowywały się do wznowienia rozgrywek. Niestety nie było to dane i wszystko wskazuje, że w tym sezonie już nie będzie. Zapraszamy do krótkich raportów trenerów poszczególnych roczników.

  więcej