Dawid Górzyński po operacji zerwanych więzadeł. Czekamy szybki na powrót!

Dawid Górzyński po operacji zerwanych więzadeł. Czekamy szybki na powrót!

16-letni zawodnik juniorów Dawid Górzyński przeszedł w ostatnich dniach w szpitalu w Poznaniu przy ulicy Krysiewicza operację rekonstrukcji zerwanych więzadeł krzyżowych. Dwugodzinny zabieg, co najważniejsze przebiegł zgodnie z planem.

Młody Huraganista urazu nabawił się w meczu na własnym terenie w VI kolejce spotkań ligi juniorów.

3 października młodzi Pobiedziszczanie, podopieczni trenerów Adama Stachowiaka i Krystiana Zielińskiego podejmowali zespół Lubońskiego Luboń.  W 8' minucie meczu Dawid opuścił boisko po groźnie wyglądającym urazie.

W minionej rundzie 16-latek do momentu urazu zagrał w każdym meczu ligowym, w pełnym wymiarze czasowym zdobywając przy tym pięć goli. 

Życzymy szybkiego powrotu do pełni zdrowia i czekamy na powrót na boisko! (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Podsumowanie weekendu Akademii
  22 kwietnia 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  W miniony weekend odbyła się druga kolejka ligowa zespołów młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska. Tym razem swoje spotkania ligowe rozegrały zespoły Juniora, Trampkarza oraz Młodzika. Najmłodsi zawodnicy z zespołów Orlika, Żaka oraz Skrzata nie brały udziału w turniejach bezwynikowych.

  więcej 
 • Podsumowanie weekendu Akademii
  16 kwietnia 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  W miniony weekend ligowe zmagania w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024 rozpoczęły zespoły Akademii Huraganu Pobiedziska. Nasza młodzież wzięła udział zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i w turniejach bezwynikowych wśród najmłodszych grup wiekowych.

  więcej 
 • Zebrania z Rodzicami
  5 kwietnia 2024 r.
  Zebrania z Rodzicami

  Wczoraj odbyło się drugie spotkanie Rodziców zawodników w naszej Akademii z przedstawicielami klubu. Udział wzięli Rodzice z zespołów juniora, trampkarza oraz skrzata. Z ramienia klubu tym razem w spotkaniu udział wzięli Grzegorz Krawczyk, Paweł Krawczyk, Mateusz Bernaś oraz Adam Wróblewicz.

  więcej