Dawid Górzyński po operacji zerwanych więzadeł. Czekamy szybki na powrót!

Dawid Górzyński po operacji zerwanych więzadeł. Czekamy szybki na powrót!

16-letni zawodnik juniorów Dawid Górzyński przeszedł w ostatnich dniach w szpitalu w Poznaniu przy ulicy Krysiewicza operację rekonstrukcji zerwanych więzadeł krzyżowych. Dwugodzinny zabieg, co najważniejsze przebiegł zgodnie z planem.

Młody Huraganista urazu nabawił się w meczu na własnym terenie w VI kolejce spotkań ligi juniorów.

3 października młodzi Pobiedziszczanie, podopieczni trenerów Adama Stachowiaka i Krystiana Zielińskiego podejmowali zespół Lubońskiego Luboń.  W 8' minucie meczu Dawid opuścił boisko po groźnie wyglądającym urazie.

W minionej rundzie 16-latek do momentu urazu zagrał w każdym meczu ligowym, w pełnym wymiarze czasowym zdobywając przy tym pięć goli. 

Życzymy szybkiego powrotu do pełni zdrowia i czekamy na powrót na boisko! (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Runda jesienna zakończona
  1 grudnia 2022 r.
  Runda jesienna zakończona

  W ostatnich dniach listopada swoje zaległe mecze rozegrały zespoły juniora i młodzika. Dodatkowo żaki wzięły udział w turnieju GES-CUP. Zapraszamy na podsumowanie ostatni rywalizacji naszych drużyn młodzieżowych w 2022 roku.

  więcej 
 • Zima pokrzyżowała plany ligowcom
  23 listopada 2022 r.
  Zima pokrzyżowała plany ligowcom

  Nagłe i intensywne opady śniegu sprawiły, że zaplanowane na niedzielę mecze młodzików i juniorów zostały odwołane. Zatem jedynym piłkarskim wydarzeniem minionego weekendu była sobotnia gra kontrolna orlików z drugim zespołem trampkarzy.

  więcej 
 • Ostatni, udany akord trampkarzy
  15 listopada 2022 r.
  Ostatni, udany akord trampkarzy

  W miniony weekend trampkarze i młodziki rywalizowali o ligowe punkty. Niestety największą bolączką naszych ekip okazały się drugie połowy meczów.

  Zapraszamy do przeczytania relacji z poczynań naszej młodzieży.

  więcej