Podsumowanie rundy - żaki

Podsumowanie rundy - żaki

Najmłodsza grupa naszego klubu, czyli zespół żaków (roczniki 2012/2013) ma za sobą pracowite półrocze. Podopieczni trenerów Roberta Raszewskiego oraz Przemysława Piechockiego kończący się powoli rok 2020 mogą z pewnością zaliczyć do udanych!

Przypomnijmy, że drużyny żaków nie uczestniczą w rozgrywkach/turniejach organizowanych przez WZPN, w których nie są prowadzone klasyfikacje drużynowe. Minione sześć miesięcy podsumował pierwszy trener czerwono-czarnych Robert Raszewski:

"Drużyna żaków w rundzie jesiennej wzięła udział w 4. turniejach pod patronatem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, w trakcie których młodzi Pobiedziszczanie rozegrali kilkanaście meczów. Były to bardzo udane i pożyteczne turnieje dla naszych najmłodszych zawodników. Dodatkowo mali piłkarze rozegrali również kilka gier kontrolnych z zaprzyjaźnionym drużynami z regionu.

Warto dodać że w zespole systematyczne trenuje 20. zawodników, którzy cały czas podnoszą swoje umiejętności piłkarskie. Należy zaznaczyć, że jest to maksymalna ilość osób w drużynie, zgodnie z programem Certyfikacji PZPN w którym bierzemy udział."

Kadra drużyny żaków dostępna jest tutaj. Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. Tabele, wyniki oraz terminarze oraz kadry wszystkich grup młodzieżowych w zakładce "Akademia". (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Kolejny weekend pełen bramek
  21 września 2021 r.
  Kolejny weekend pełen bramek

  W miniony weekend trzy nasze drużyny rywalizowały w oficjalnych rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Zamiłowanie do dużej ilości bramek nie opuszcza Huraganu. Zapraszamy na podsumowanie zmagań naszych zespołów.

  więcej 
 • Trampkarze po obozie w Pobierowie
  15 września 2021 r.
  Trampkarze po obozie w Pobierowie

  W dniach 5-11. września drużyna trampkarzy Huraganu (roczniki 2008-2009) przebywała na obozie sportowym w nadmorskim Pobierowie. Do dyspozycji drużyny było boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią, na którym czerwono-czarni zaliczyli osiem jednostek treningowych.

  więcej 
 • Huragan z gradem… bramek
  14 września 2021 r.
  Huragan z gradem… bramek

  Podczas ostatniego weekendu w 5 meczach z udziałem naszych drużyn padło aż 30 bramek! Zapraszamy do krótkiej relacji z meczów zespołów Akademii Huragan Pobiedziska.

  Juniorzy swój pierwszy mecz w obecnej kolejce zagrali już we wtorek. Był to efekt przełożenia meczu z wcześniejszego weekendu.

  więcej