Podsumowanie rundy - żaki

Podsumowanie rundy - żaki

Najmłodsza grupa naszego klubu, czyli zespół żaków (roczniki 2012/2013) ma za sobą pracowite półrocze. Podopieczni trenerów Roberta Raszewskiego oraz Przemysława Piechockiego kończący się powoli rok 2020 mogą z pewnością zaliczyć do udanych!

Przypomnijmy, że drużyny żaków nie uczestniczą w rozgrywkach/turniejach organizowanych przez WZPN, w których nie są prowadzone klasyfikacje drużynowe. Minione sześć miesięcy podsumował pierwszy trener czerwono-czarnych Robert Raszewski:

"Drużyna żaków w rundzie jesiennej wzięła udział w 4. turniejach pod patronatem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, w trakcie których młodzi Pobiedziszczanie rozegrali kilkanaście meczów. Były to bardzo udane i pożyteczne turnieje dla naszych najmłodszych zawodników. Dodatkowo mali piłkarze rozegrali również kilka gier kontrolnych z zaprzyjaźnionym drużynami z regionu.

Warto dodać że w zespole systematyczne trenuje 20. zawodników, którzy cały czas podnoszą swoje umiejętności piłkarskie. Należy zaznaczyć, że jest to maksymalna ilość osób w drużynie, zgodnie z programem Certyfikacji PZPN w którym bierzemy udział."

Kadra drużyny żaków dostępna jest tutaj. Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. Tabele, wyniki oraz terminarze oraz kadry wszystkich grup młodzieżowych w zakładce "Akademia". (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Zawodnicy Akademii po miesiącu przygotowań
  9 lutego 2021 r.
  Zawodnicy Akademii po miesiącu przygotowań

  Seniorski zespół Huraganu Pobiedziska mocno przygotowuje się do startu rundy wiosennej, podczas gdy nasze najmłodsze drużyny także trenują pełną parą.

  Minął już ponad miesiąc od kiedy młodzież Huraganu wznowiła treningi po przerwie świątecznej, a przed nimi jeszcze blisko dwa miesiące oczekiwań na wznowienie rozgrywek WZPN.

  więcej 
 • Powstanie drużyna skrzatów. Nabór uzupełniający
  9 stycznia 2021 r.
  Powstanie drużyna skrzatów. Nabór uzupełniający

  Od marca tego roku w naszym klubie rozpocznie treningi zespół skrzatów, czyli dzieci urodzonych w latach 2014 i 2015. Będzie to dziewiąty zespół trenujący w strukturach HP!

  Zachęcamy do śledzenia profilu Akademii Huraganu Pobiedziska.

  więcej 
 • Podsumowanie rundy - rezerwy
  30 grudnia 2020 r.
  Podsumowanie rundy - rezerwy

  Debiutancką, udaną rundę ma za sobą zespół rezerw złożony głównie z młodych zawodników, wychowanków naszego klubu. Czerwono-czarni rywalizowali w seniorskich rozgrywkach klasy B. Poniżej krótkie podsumowanie minionej rundy okiem trenera Roberta Raszewskiego.

  więcej