Drodzy rodzice, kibice, osoby związane z klubem

Drodzy rodzice, kibice, osoby związane z klubem

Dążąc cały czas do rozwoju zarówno organizacyjnego jak i sportowego chętnie poznamy Państwa zdanie oraz wysłuchamy sugestii w sprawach związanych z działalnością naszego klubu oraz akademii. Masz pytania? Nie dotarła informacja? Zapytaj u źródła czyli u prezesa, koordynatora, trenera lub kierownika.

Mądra zasada mówi, że "niewypowiedziane nie istnieje", stąd też jeżeli są kwestie, które Państwa zdaniem mogą wpłynąć na rozwój całego klubu lub Akademii Huraganu Pobiedziska, usprawnić i polepszyć działania - zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, a jeśli tylko pozwoli sytuacja również do odwiedzenia nas w siedzibie naszego stowarzyszenia!

Przypominamy również, że w zakładce "Kontakt" znajdą Państwo wszystkie potrzebne namiary na osoby funkcyjne działające w naszym klubie. Namiary na trenerów i kierowników dostępne również w zakładce "Klub" -> "Trenerzy/kierownicy".  (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Plan obchodów 100-lecia istnienia klubu
  20 marca 2024 r.
  Plan obchodów 100-lecia istnienia klubu

  Rok 2024 jest bardzo wyjątkowym w historii istnienia Huraganu Pobiedziska, ponieważ tym roku obchodzimy 100-lecia istnienia naszego Stowarzyszenia, którego data powstania została niedawno potwierdzona na rok 1924.

  więcej 
 • Adam Wróblewicz wzmacnia struktury organizacyjne Huraganu!
  6 marca 2024 r.
  Adam Wróblewicz wzmacnia struktury organizacyjne Huraganu!

  Miło jest nam poinformować, że od 1 marca nowa rolę w klubie tj. Kierownika ds. organizacyjnych objął Adam Wróblewicz, który przenosi się do nas na zasadzie transferu definitywnego z TPS-u Winogrady.

  więcej 
 • Przekaż 1,5% podatku na HP!
  29 lutego 2024 r.
  Przekaż 1,5% podatku na HP!

  Zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie każdy z Państwa może zdecydować o przekazaniu środków ze swojego podatku dochodowego za rok ubiegły na wsparcie dowolnej organizacji pożytku publicznego.

  więcej