Firma MIR-RAD dołącza do grona sponsorów!

Firma MIR-RAD dołącza do grona sponsorów!

Mieszcząca się w oddalonym od Pobiedzisk 4 kilometry Węglewie firma MIR-RAD Pana Mirosława Godka dołączyła do grona sponsorów naszego klubu!

Cieszymy się niezmiernie, że "kadra" naszych sponsorów staję coraz "szersza". Mamy również nadzieję, że to nie koniec i w najbliższym czasie klub wsparty zostanie kolejnymi firmami z terenu naszej Gminy!

Nasz nowy sponsor zajmuję się naprawą oraz produkcją m.in. maszyn rolniczych takich jak przyczepy czy rozsiewacze taśmowe. MIR-RAD produkuje również układarki do poboczy, równiarki ciągnikowe, pługi do śniegu oraz burty do przyczep. 

W swojej ofercie ma także usługi takie jak spawanie MIG/MAG/TIG/DC, piaskowanie czy gięcie. Podejmuje się także realizacji indywidualnych zamówień klienta.

MIR-RAD to pasja połączona z doświadczeniem właścicieli, którzy od 30 lat zajmują się serwisem pojazdów mechanicznych. Z roku na rok firma poszerza swój asortyment, tworząc produkty oparte o najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania, stawiając na wytrzymałość i trwałość.

Zachęcamy do odwiedzin strony internetowej firmy www.mirrad.pl oraz polubienia profilu na facebook Mir-Rad. Chcesz również wspierać Huragan? Zapraszamy do kontaktu(gk)

Huragan Pobiedziska

 powrót

Podobne Newsy

 • MD-Projekt z Kostrzyna dołącza do grona sponsorów HP!
  6 października 2021 r.
  MD-Projekt z Kostrzyna dołącza do grona sponsorów HP!

  Miło jest nam poinformować, że firma MD-Projekt Kompleksowe Usługi Inżynierskie Dariusz Śródecki z Kostrzyna Wielkopolskiego dołączyła do czerwono-czarnej drużyny Huraganu!

  więcej 
 • Pobiedziski Klub Karpiowy nowym sponsorem naszego klubu!
  21 grudnia 2020 r.
  Pobiedziski Klub Karpiowy nowym sponsorem naszego klubu!

  Do grona wspierających nasze sportowe stowarzyszanie dołączył kolejny podmiot! Tym razem na współpracę z Huraganem zdecydował się Klub Karpiowy działający na terenie Pobiedzisk, zrzeszający w swoich szeregach kilkudziesięciu miłośników wędkarstwa karpiowego! 

  więcej 
 • Wspieraj swoich - skorzystaj z oferty naszych sponsorów!
  3 grudnia 2020 r.
  Wspieraj swoich - skorzystaj z oferty naszych sponsorów!

  Na każdym możliwym korku staramy się promować i dziękować naszym darczyńcom dzięki którym możemy się rozwijać. 

  Zachęcamy w tym specyficznym i trudnym czasie do korzystania z usług naszych sponsorów, którzy niejednokrotnie pokazywali, że w trudnych momentach można na nich liczyć!

  więcej