Gościnność młodych piłkarzy HP

Gościnność młodych piłkarzy HP

Przedświąteczna kolejka nie okazała się łaskawa dla dwóch naszych drużyn - zarówno młodzicy jak i trampkarze wykazali się dużą gościnnością pozwalając gościom na wywiezienie kompletu punktów z Pobiedzisk.

Trampkarze podejmowali zespół AP Błękitnych Owińska. Na przerwę goście schodzili ze skromnym prowadzeniem 1:0, jednakże druga połowa przyniosła nieoczekiwanie zwiększoną dominację przyjezdnych. Ostatecznie zespół z Owińsk wygrał spotkanie 6:0.

Młodzicy z kolei w derbowym meczu mierzyli się z drużyną Mieszko Gniezno. Za sprawą Dominika Pawlaka Huraganiści udanie otworzyli wynik spotkania, jednakże dwie szybkie bramki gości sprawiły, że do przerwy to zawodnicy z Gniezna mogli cieszyć się z prowadzenia. Druga połowa pomimo licznych okazji z obu stron, nie przyniosła zmiany rezultatu i derby zakończyły się zwycięstwem gości z Gniezna.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • PGBS Pobiedziska gra razem z nami!
  12 czerwca 2024 r.
  PGBS Pobiedziska gra razem z nami!

  Pobiedzisko-Gośliński Bank Spółdzielczy w Pobiedziskach sponsor premium naszego klubu ufundował ponad 100. okazjonalnych koszulek na 100-lecie klubu, w których dzieci i młodzież wystąpiła podczas minionego pikniku.

  więcej 
 • Piknik sportowo-rodzinny
  5 czerwca 2024 r.
  Piknik sportowo-rodzinny

  W minioną niedzielę 2 czerwca na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach odbył się piknik sportowo-rodzinny. Było to pierwsze z wielu zaplanowanych wydarzeń, które mają upamiętnić wyjątkowy rok 100-lecia powstania Huraganu Pobiedziska.

  więcej 
 • Podsumowanie weekendu Akademii
  27 maja 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  Wczoraj zakończyła się 7. kolejka ligowa w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Dla najmłodszych zespołów Akademii Huraganu Pobiedziska w kategorii Żaka oraz Skrzata był to ostatni weekend rozgrywek zorganizowanych pod szyldem WZPN w tym sezonie.

  więcej