Grupa Huragan Girls Junior również poczeka na debiut...

Grupa Huragan Girls Junior również poczeka na debiut...

Jak już z dumą mieliśmy okazję we wcześniejszych postach Państwa informować wraz z początkiem nowego roku kalendarzowego, swoją aktywność rozpoczęła grupa „Huragan Girls Junior”. Pod okiem doświadczonej w tym "fachu" trener p. Sary Kęsickiej dwa razy w tygodniu szlifują swoje umiejętności taneczne!

Przypomnijmy, że dziewczyny, jako Huragan Girls występują od 2012 r., kontynuując działania lokalnej grupy aerobiku grupowego. Pomysł powstania zespołu jest zasługą ówczesnego zarządu klubu, który zaprosił dziewczyny do współpracy. Od tego czasu mieszkanki Miasta i Gminy Pobiedziska, podczas każdego meczu, swoim tańcem wspierają pobiedziskich piłkarzy. 

Huragan Girls Junior to dwudziestodwuosobowa grupa cheerleaderek składająca się z dwóch grup wiekowych: pierwsza „Huragan Girls Kids”, której szeregi zasilają dziewczynki w wieku 4-9 lat, oraz druga „Huragan Girls Junior”, którą tworzą dziewczynki w wieku 10-14 lat. Członkiniami zespołu są jednak nie tylko mieszkanki naszej gminy, ale także gmin sąsiednich!

Przez okres 2,5 miesiąca dziewczynki z tygodnia na tydzień rozwijały swoje umiejętności taneczne, gimnastyczne, akrobatyczne oraz współpracy w zespole. Przez ten właśnie czas powstał ok. 3 minutowy układ, który zaprezentowany miał być już w najbliższą niedzielę podczas pierwszego meczu rundy wiosennej drużyny seniorów. Niestety ze znanych nam przyczyn mecz się niestety nie odbędzie.

Zgodnie z klubowym komunikatem z 12 marca treningi cheerliderek podobnie jak piłkarzy zostały zawieszone. Jednak co się odwlecze to nie uciecze, liczmy, że szeroka grupa Huragan Girls będzie miała szanse zaprezentować się na Pobiedziskm stadionie w najbliższej przyszłości! (sk/gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Juniorzy z kolejnym zwycięstwem
  20 września 2022 r.
  Juniorzy z kolejnym zwycięstwem

  Ostatnia kolejka w wykonaniu drużyn młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska była niestety daleka od pięknej złotej polskiej jesieni.

  Z drużyn walczących o punkty, tylko juniorzy zainkasowali pełną pulę.

  więcej 
 • Najmłodsi wkroczyli do turniejowej rywalizacji
  13 września 2022 r.
  Najmłodsi wkroczyli do turniejowej rywalizacji

  W mijający weekend o ligowe punkty walczyli trampkarze. Swoje turnieje rozegrały również zespoły orlika i żaka, jednak w tych kategoriach wiekowych Wielkopolski Związek Piłki Nożnej nie prowadzi ewidencji wyników.

  więcej 
 • Drugi weekend rywalizacji drużyn akademii za nami
  6 września 2022 r.
  Drugi weekend rywalizacji drużyn akademii za nami

  W pierwszy weekend września, trzy nasze zespoły rywalizowały w ramach rozgrywek organizowanych przez WZPN. Wszystkie mecze zakończyły się różnicą zaledwie jednej bramki, aczkolwiek tylko trampkarze zainkasowali komplet punktów.

  więcej