Grupa Huragan Girls Junior również poczeka na debiut...

Grupa Huragan Girls Junior również poczeka na debiut...

Jak już z dumą mieliśmy okazję we wcześniejszych postach Państwa informować wraz z początkiem nowego roku kalendarzowego, swoją aktywność rozpoczęła grupa „Huragan Girls Junior”. Pod okiem doświadczonej w tym "fachu" trener p. Sary Kęsickiej dwa razy w tygodniu szlifują swoje umiejętności taneczne!

Przypomnijmy, że dziewczyny, jako Huragan Girls występują od 2012 r., kontynuując działania lokalnej grupy aerobiku grupowego. Pomysł powstania zespołu jest zasługą ówczesnego zarządu klubu, który zaprosił dziewczyny do współpracy. Od tego czasu mieszkanki Miasta i Gminy Pobiedziska, podczas każdego meczu, swoim tańcem wspierają pobiedziskich piłkarzy. 

Huragan Girls Junior to dwudziestodwuosobowa grupa cheerleaderek składająca się z dwóch grup wiekowych: pierwsza „Huragan Girls Kids”, której szeregi zasilają dziewczynki w wieku 4-9 lat, oraz druga „Huragan Girls Junior”, którą tworzą dziewczynki w wieku 10-14 lat. Członkiniami zespołu są jednak nie tylko mieszkanki naszej gminy, ale także gmin sąsiednich!

Przez okres 2,5 miesiąca dziewczynki z tygodnia na tydzień rozwijały swoje umiejętności taneczne, gimnastyczne, akrobatyczne oraz współpracy w zespole. Przez ten właśnie czas powstał ok. 3 minutowy układ, który zaprezentowany miał być już w najbliższą niedzielę podczas pierwszego meczu rundy wiosennej drużyny seniorów. Niestety ze znanych nam przyczyn mecz się niestety nie odbędzie.

Zgodnie z klubowym komunikatem z 12 marca treningi cheerliderek podobnie jak piłkarzy zostały zawieszone. Jednak co się odwlecze to nie uciecze, liczmy, że szeroka grupa Huragan Girls będzie miała szanse zaprezentować się na Pobiedziskm stadionie w najbliższej przyszłości! (sk/gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Kolejny weekend pełen bramek
  21 września 2021 r.
  Kolejny weekend pełen bramek

  W miniony weekend trzy nasze drużyny rywalizowały w oficjalnych rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Zamiłowanie do dużej ilości bramek nie opuszcza Huraganu. Zapraszamy na podsumowanie zmagań naszych zespołów.

  więcej 
 • Trampkarze po obozie w Pobierowie
  15 września 2021 r.
  Trampkarze po obozie w Pobierowie

  W dniach 5-11. września drużyna trampkarzy Huraganu (roczniki 2008-2009) przebywała na obozie sportowym w nadmorskim Pobierowie. Do dyspozycji drużyny było boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią, na którym czerwono-czarni zaliczyli osiem jednostek treningowych.

  więcej 
 • Huragan z gradem… bramek
  14 września 2021 r.
  Huragan z gradem… bramek

  Podczas ostatniego weekendu w 5 meczach z udziałem naszych drużyn padło aż 30 bramek! Zapraszamy do krótkiej relacji z meczów zespołów Akademii Huragan Pobiedziska.

  Juniorzy swój pierwszy mecz w obecnej kolejce zagrali już we wtorek. Był to efekt przełożenia meczu z wcześniejszego weekendu.

  więcej