Kadra seniorów wiosna 2020 - ubyli. Dziękujemy!

Kadra seniorów wiosna 2020 - ubyli. Dziękujemy!

Siedmiu zawodników, którzy reprezentowali zespół Huraganu jesienią nie zobaczmy w rundzie rewanżnowej sezonu 2019/20. Cełej siódemce dziękujemy za dłuższe bądź krótsze reprezentowanie czerwno-czarnych barw. Część graczy została lub zostanie wypożyczona, część z różnych przyczyn musiała zawiesić treningi stąd liczymy, że niedługo się jeszcze spotkamy!

Z przyczyn osobistych treningi zawiesić musiała trójka graczy. Damian Gocałek, Mikołaj SzymochaBartosz Stasiak na ten moment co najmniej pół roku nie będą rywalizować na piłkarskiej murawie.

Na wypożyczeniach rundę wiosenną spędzą z kolei Mikołaj RatajczakMikołaj Słomczewski oraz Mateusz Pawłowski. Pierwszy wzmocnił odradzającą się A-klasową Polonię Poznań, drugi cały okres przygotowawczy trenował z naszym ligowym rywalem Czarnymi Czerniejewo, trzeci zagra w zespole z klasy okręgowej Meblorzu Swarzędz.

Na ten moment niewyjaśniona jest kwestia Bartłomieja Kubickiego, który od początku roku trenował z Orkanem Konarzewo rywalizującym w klasie okręgowej. W trakcie minionej rundy do Lubońskiego KS trafił również Sebastian Maćkowski.

Statystyki zawodników drużyny seniorów dostępne tutaj. Kadrę seniorów zobaczyć można tutaj. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań
  24 lipca 2021 r.
  Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań

  Dwa tygodnie pozostały do pierwszego ligowego meczu Huraganu na boiskach IV ligi. Czerwono-czarni 7 sierpnia o godzinie 17. zagrają w Koninie z miejscowym Górnikiem. 

  Wcześniej jednak nasz zespół rozegra trzy mecze kontrolne. Łącznie tym samym Huraganiści w letnim okresie przygotowawczym zaliczą pięć sparingów.

  więcej 
 • Błażej Czyżewski dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów
  15 lipca 2021 r.
  Błażej Czyżewski dołączył do sztabu szkoleniowego seniorów

  Wraz z początkiem letniego okresu przygotowawczego do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny dołączył Błażej Czyżewski, który pełnił będzie funkcję asystenta trenera Pawła Kutyni.

  W dotychczasowej trenerskiej przygodzie pracował m.in. w Lechu Poznań, Polonii Środa czy Polskim Związku Piłki Nożnej.

  więcej 
 • Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/22
  5 lipca 2021 r.
  Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/22

  25. zawodników wzięło udział w pierwszym treningu zespołu seniorów, który zainaugurował okres przygotowawczy do zbliżającego się sezonu 2021/22.

  Czerwono-czarni zaliczyli 90-cio minutową jednostkę, którą poprzedziła odprawa i przedstawienie planów oraz założeń na najbliższe 4 tygodnie.

  więcej