Kadra seniorów wiosna 2020 - ubyli. Dziękujemy!

Kadra seniorów wiosna 2020 - ubyli. Dziękujemy!

Siedmiu zawodników, którzy reprezentowali zespół Huraganu jesienią nie zobaczmy w rundzie rewanżnowej sezonu 2019/20. Cełej siódemce dziękujemy za dłuższe bądź krótsze reprezentowanie czerwno-czarnych barw. Część graczy została lub zostanie wypożyczona, część z różnych przyczyn musiała zawiesić treningi stąd liczymy, że niedługo się jeszcze spotkamy!

Z przyczyn osobistych treningi zawiesić musiała trójka graczy. Damian Gocałek, Mikołaj SzymochaBartosz Stasiak na ten moment co najmniej pół roku nie będą rywalizować na piłkarskiej murawie.

Na wypożyczeniach rundę wiosenną spędzą z kolei Mikołaj RatajczakMikołaj Słomczewski oraz Mateusz Pawłowski. Pierwszy wzmocnił odradzającą się A-klasową Polonię Poznań, drugi cały okres przygotowawczy trenował z naszym ligowym rywalem Czarnymi Czerniejewo, trzeci zagra w zespole z klasy okręgowej Meblorzu Swarzędz.

Na ten moment niewyjaśniona jest kwestia Bartłomieja Kubickiego, który od początku roku trenował z Orkanem Konarzewo rywalizującym w klasie okręgowej. W trakcie minionej rundy do Lubońskiego KS trafił również Sebastian Maćkowski.

Statystyki zawodników drużyny seniorów dostępne tutaj. Kadrę seniorów zobaczyć można tutaj. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Kadra seniorów wiosna 2020
  24 marca 2020 r.
  Kadra seniorów wiosna 2020

  Dwudziestu siedmiu zawodników liczy kadra seniorów Huraganu, która miała mieć za sobą już dwie kolejki ligowe rundy rewanżowej sezonu 2019/2020. Na ten moment zespół trenerów Pawła Kutyni i Jacka Przybylskiego do rywalizacji i treningów ma powrócić po 26 kwietnia. Pełną kadrę seniorów wraz ze szczegółami dotyczącymi poszczególnych zawodników zobaczyć można tutaj.

  więcej 
 • Przemysław Halasz zagra w HP
  9 marca 2020 r.
  Przemysław Halasz zagra w HP

  Po bramkarzu, obrońcy i pomocniku którzy zaprezentowani zostali w ostatnim czasie jako nowi piłkarze HP tym razem czas na napastnika. 25-letni wychowanek Lecha Poznań Przemysław Halasz dołączył do kadry Huraganu, która już w najbliższą niedzielę na własnym terenie zainauguruje rundę wiosenną meczem ze Spartą Złotów.

  więcej 
 • Remis na zakończenie przygotowań
  7 marca 2020 r.
  Remis na zakończenie przygotowań

  Aura nie pozwoliła rozegrać ostatniego sparingu przed rozpoczęciem ligi na naturalnej nawierzchni. Mecz Huraganu z Przemysławem Poznań, liderem III grupy poznańskiej klasy okręgowej pierwotnie miał zostać rozegrany na boisku w Kiszkowie, lecz ostatecznie ze względu na opady deszczu rywalizacja przeniosła się do Trzemeszna. 

  więcej