Huragan z gradem… bramek

Huragan z gradem… bramek

Podczas ostatniego weekendu w 5 meczach z udziałem naszych drużyn padło aż 30 bramek! Zapraszamy do krótkiej relacji z meczów zespołów Akademii Huragan Pobiedziska.

Juniorzy swój pierwszy mecz w obecnej kolejce zagrali już we wtorek. Był to efekt przełożenia meczu z wcześniejszego weekendu.

To zawodnicy trenera Adama Stachowiaka dali sygnał do strzelania bramek, wygrywając z zespołem Concordii Murowana Goślina aż 8:0. Bramki dla drużyny juniorów strzelali Sergiusz Kaźmierczak (3), Dawid Cieśla (3) oraz Antoni Misiur i Jakub Niegolewski.

Juniorzy napędzeni wtorkowym wynikiem podejmowali sobotę w Pobiedziskach zespół Luboński 1943 Luboń. Po bardzo wyrównanym i emocjonującym meczu nasi zawodnicy zwyciężyli 3:2. Bramki zdobywali Sergiusz Kaźmierczak, Robert Międzybłodzki oraz Radosław Woźniak.

W kolejnym sobotnim meczu zespół rezerw udał się na mecz wyjazdowy z doświadczoną drużyną Zjednoczonych Września. Nowy zespół w rozgrywkach B klasy okazał się skuteczniejszy i wygrał 3:0.

Trzeci mecz w rozgrywkach młodzika rozegrali podopieczni trenera Macieja Olejniczaka. Młodzi Huraganiści pewnie wygrali z rówieśnikami z Przemysława Poznań, pokonując ich na własnym stadionie 3:0. Na listę strzelców wpisali się Jakub Sudoł, Tytus Grabski oraz Dominik Pawlak.

Weekend zakończyli trampkarze, którzy praktycznie prosto z obozu udali się na mecz. Po bardzo wyrównanej pierwszej połowie, zakończonej wynikiem 3:3 liczyliśmy na równie ciekawe widowisko w drugiej odsłonie meczu. Skuteczniejsi okazali się jednak gospodarze ze Stelli Luboń, którzy ostatecznie wygrali to spotkanie 7:4. Bramki strzelali Mateusz Stelmaszak, Kryspin Kaźmierczak, Bartłomiej Jędrusiak i Jędrzej Grygier.

Dodatkowo w niedzielę nasz najmłodszy zespół żaków rozegrał kolejny już turniej w ramach rozgrywek WZPN. Przełożony został turniej orlików tak więc ten zespół miał miniony weekend wolny. Podczas ww. turniejów, dzieci skupiają się na rozwijaniu kreatywności i decyzyjności, którym nie towarzyszy liczenie wyników. Najważniejsza jest dobra zabawa, a ta ponownie zawitała do Pobiedzisk, gdzie żaki drugi raz z rzędu były gospodarzem tego wydarzenia.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Intensywny i udany okres drużyn Akademii
  22 czerwca 2022 r.
  Intensywny i udany okres drużyn Akademii

  Drużyny Akademii Huraganu Pobiedziska rozegrały w ostatnich 2 tygodniach 6 meczów o ligowe punkty, a także brały udział w turniejach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

  Był to udany czas dla naszych zespołów. Poniżej zapraszamy na relację z ostatnich spotkań.

  więcej 
 • Weekend pełen piłkarskich emocji
  8 czerwca 2022 r.
  Weekend pełen piłkarskich emocji

  Bardzo dużo działo się w weekendowych meczach naszych drużyn, które tym razem rozpoczęły się już w środę.

  Jako pierwsi zmagania rozpoczęli juniorzy, którzy w wyjazdowym meczu ulegli drużynie Nałęcz Ostroróg 4:2.

  więcej 
 • Dobra passa naszych drużyn przerwana
  1 czerwca 2022 r.
  Dobra passa naszych drużyn przerwana

  Po serii dobrych meczów w wykonaniu zespołów Akademii przyszedł czas na weekend bez zwycięstwa.

  Trampkarze ulegli w wyjazdowym meczu Concordii Murowana Goślina 1:5. Kluczowe dla wyniku spotkania okazały się minuty między 18. a 35., w których Huraganiści stracili 4 bramki.

  więcej