Huragan z gradem… bramek

Huragan z gradem… bramek

Podczas ostatniego weekendu w 5 meczach z udziałem naszych drużyn padło aż 30 bramek! Zapraszamy do krótkiej relacji z meczów zespołów Akademii Huragan Pobiedziska.

Juniorzy swój pierwszy mecz w obecnej kolejce zagrali już we wtorek. Był to efekt przełożenia meczu z wcześniejszego weekendu.

To zawodnicy trenera Adama Stachowiaka dali sygnał do strzelania bramek, wygrywając z zespołem Concordii Murowana Goślina aż 8:0. Bramki dla drużyny juniorów strzelali Sergiusz Kaźmierczak (3), Dawid Cieśla (3) oraz Antoni Misiur i Jakub Niegolewski.

Juniorzy napędzeni wtorkowym wynikiem podejmowali sobotę w Pobiedziskach zespół Luboński 1943 Luboń. Po bardzo wyrównanym i emocjonującym meczu nasi zawodnicy zwyciężyli 3:2. Bramki zdobywali Sergiusz Kaźmierczak, Robert Międzybłodzki oraz Radosław Woźniak.

W kolejnym sobotnim meczu zespół rezerw udał się na mecz wyjazdowy z doświadczoną drużyną Zjednoczonych Września. Nowy zespół w rozgrywkach B klasy okazał się skuteczniejszy i wygrał 3:0.

Trzeci mecz w rozgrywkach młodzika rozegrali podopieczni trenera Macieja Olejniczaka. Młodzi Huraganiści pewnie wygrali z rówieśnikami z Przemysława Poznań, pokonując ich na własnym stadionie 3:0. Na listę strzelców wpisali się Jakub Sudoł, Tytus Grabski oraz Dominik Pawlak.

Weekend zakończyli trampkarze, którzy praktycznie prosto z obozu udali się na mecz. Po bardzo wyrównanej pierwszej połowie, zakończonej wynikiem 3:3 liczyliśmy na równie ciekawe widowisko w drugiej odsłonie meczu. Skuteczniejsi okazali się jednak gospodarze ze Stelli Luboń, którzy ostatecznie wygrali to spotkanie 7:4. Bramki strzelali Mateusz Stelmaszak, Kryspin Kaźmierczak, Bartłomiej Jędrusiak i Jędrzej Grygier.

Dodatkowo w niedzielę nasz najmłodszy zespół żaków rozegrał kolejny już turniej w ramach rozgrywek WZPN. Przełożony został turniej orlików tak więc ten zespół miał miniony weekend wolny. Podczas ww. turniejów, dzieci skupiają się na rozwijaniu kreatywności i decyzyjności, którym nie towarzyszy liczenie wyników. Najważniejsza jest dobra zabawa, a ta ponownie zawitała do Pobiedzisk, gdzie żaki drugi raz z rzędu były gospodarzem tego wydarzenia.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Trampkarze po obozie w Pobierowie
  15 września 2021 r.
  Trampkarze po obozie w Pobierowie

  W dniach 5-11. września drużyna trampkarzy Huraganu (roczniki 2008-2009) przebywała na obozie sportowym w nadmorskim Pobierowie. Do dyspozycji drużyny było boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią, na którym czerwono-czarni zaliczyli osiem jednostek treningowych.

  więcej 
 • Intensywny weekend drużyn Akademii
  7 września 2021 r.
  Intensywny weekend drużyn Akademii

  Piłkarska jesień rozpoczęła się na dobre. W miniony weekend wszystkie nasze zespoły brały udział w rozgrywkach pod patronatem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

  Drużyny żaków oraz orlików w tym sezonie rozgrywają cykl turniejów, podczas których nie jest prowadzona klasyfikacja miejsc i punktów.

  więcej 
 • Ruszają rozgrywki młodzieżowe!
  30 sierpnia 2021 r.
  Ruszają rozgrywki młodzieżowe!

  Drużyny młodzieżowe Akademii Huraganu Pobiedziska trenują już od początku sierpnia, a w trwającym tygodniu zainaugurują rozgrywki ligowe, organizowane przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

  Wcześniej do gry "weszły" rezerwy, które poza niedzielnym remisem z Antaresem Zalasewo rywalizują w rozgrywkach pucharowych.

  więcej