Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

W kadrze z Wielkopolski znaleźli się: Jakub Łukaszewski, Krzysztof Chmielewski oraz Błażej Krzywicki.

Warto dodać, iż to nie jedyni przedstawiciele naszego klubu w kadrze regionu. Rolę pierwszego "selekcjonera" pełni trener zespołu seniorów Huraganu - Damian Ludwiczak.

UEFA Regions’ Cup to europejski turniej drużyn składających się z zawodników, którzy nigdy nie występowali na profesjonalnym poziomie, reprezentujących dane regiony każdego z państw członkowskich UEFA. Turniej odbywa się co dwa lata, a uprzednim triumfatorem był zespół reprezentujący hiszpańską Galicję. Mecz z KPZPN będzie pierwszą fazą eliminacji na szczeblu naszego kraju.
 

Powyższe powołania są potwierdzeniem solidnej gry naszego zespołu i docenienia postawy zawodników oraz trenera. Serdecznie gratulujemy powołanym zawodnikom oraz mocno trzymamy kciuki za jutrzejszy mecz! (aw)

Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
 powrót

Podobne Newsy

 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej 
 • Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing
  2 lutego 2024 r.
  Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing

  Dwa tygodnie okresu przygotowawczego mają za sobą piłkarze pierwszej drużyny naszego klubu. Huraganiści zaliczyli w tym czasie sześć intensywnych jednostek treningowych.

  więcej