Indywidualny powiew Huraganu

Indywidualny powiew Huraganu

Podobnie jak podczas zeszłego weekendu, tylko zespół orlików pod wodzą trenera Macieja Olejniczaka reprezentował nasz klub w rozgrywkach młodzieżowych organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Rywalem orlików był na własnym terenie zespół ze Śremu.

Była to zarazem ostatnia kolejka w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020. W grze pozostają jeszcze tylko juniorzy trenera Roberta Raszewskiego oraz trampkarze trenerów Adama Stachowiaka i Krystiana Zielińskiego, którzy mają do rozegrania zaległe spotkania.

Orlicy, patrząc pod kątem zespołowym nie mogą zaliczyć rundy jesiennej do udanych. Jednak, celem naszego klubu jest przede wszystkim rozwijanie indywidualności i kilku zawodników bez wątpienia połowę sezonu może zapisać na plus. Jednym z nich jest Dominik Pawlak, strzelec 3 bramek w ostatnim pojedynku z zespołem Warta I Śrem. Przed orlikami czas przygotowań do rundy wiosennej i intensywnych treningów, po to by w nowym roku zaprezentować się zdecydowanie lepiej.

Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. Tabele, wyniki oraz terminarze oraz kadry wszystkich grup młodzieżowych w zakładce "Akademia". (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Juniorzy z kolejnym zwycięstwem
  20 września 2022 r.
  Juniorzy z kolejnym zwycięstwem

  Ostatnia kolejka w wykonaniu drużyn młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska była niestety daleka od pięknej złotej polskiej jesieni.

  Z drużyn walczących o punkty, tylko juniorzy zainkasowali pełną pulę.

  więcej 
 • Najmłodsi wkroczyli do turniejowej rywalizacji
  13 września 2022 r.
  Najmłodsi wkroczyli do turniejowej rywalizacji

  W mijający weekend o ligowe punkty walczyli trampkarze. Swoje turnieje rozegrały również zespoły orlika i żaka, jednak w tych kategoriach wiekowych Wielkopolski Związek Piłki Nożnej nie prowadzi ewidencji wyników.

  więcej 
 • Drugi weekend rywalizacji drużyn akademii za nami
  6 września 2022 r.
  Drugi weekend rywalizacji drużyn akademii za nami

  W pierwszy weekend września, trzy nasze zespoły rywalizowały w ramach rozgrywek organizowanych przez WZPN. Wszystkie mecze zakończyły się różnicą zaledwie jednej bramki, aczkolwiek tylko trampkarze zainkasowali komplet punktów.

  więcej