Indywidualny powiew Huraganu

Indywidualny powiew Huraganu

Podobnie jak podczas zeszłego weekendu, tylko zespół orlików pod wodzą trenera Macieja Olejniczaka reprezentował nasz klub w rozgrywkach młodzieżowych organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Rywalem orlików był na własnym terenie zespół ze Śremu.

Była to zarazem ostatnia kolejka w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020. W grze pozostają jeszcze tylko juniorzy trenera Roberta Raszewskiego oraz trampkarze trenerów Adama Stachowiaka i Krystiana Zielińskiego, którzy mają do rozegrania zaległe spotkania.

Orlicy, patrząc pod kątem zespołowym nie mogą zaliczyć rundy jesiennej do udanych. Jednak, celem naszego klubu jest przede wszystkim rozwijanie indywidualności i kilku zawodników bez wątpienia połowę sezonu może zapisać na plus. Jednym z nich jest Dominik Pawlak, strzelec 3 bramek w ostatnim pojedynku z zespołem Warta I Śrem. Przed orlikami czas przygotowań do rundy wiosennej i intensywnych treningów, po to by w nowym roku zaprezentować się zdecydowanie lepiej.

Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. Tabele, wyniki oraz terminarze oraz kadry wszystkich grup młodzieżowych w zakładce "Akademia". (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Intensywny i udany okres drużyn Akademii
  22 czerwca 2022 r.
  Intensywny i udany okres drużyn Akademii

  Drużyny Akademii Huraganu Pobiedziska rozegrały w ostatnich 2 tygodniach 6 meczów o ligowe punkty, a także brały udział w turniejach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

  Był to udany czas dla naszych zespołów. Poniżej zapraszamy na relację z ostatnich spotkań.

  więcej 
 • Weekend pełen piłkarskich emocji
  8 czerwca 2022 r.
  Weekend pełen piłkarskich emocji

  Bardzo dużo działo się w weekendowych meczach naszych drużyn, które tym razem rozpoczęły się już w środę.

  Jako pierwsi zmagania rozpoczęli juniorzy, którzy w wyjazdowym meczu ulegli drużynie Nałęcz Ostroróg 4:2.

  więcej 
 • Dobra passa naszych drużyn przerwana
  1 czerwca 2022 r.
  Dobra passa naszych drużyn przerwana

  Po serii dobrych meczów w wykonaniu zespołów Akademii przyszedł czas na weekend bez zwycięstwa.

  Trampkarze ulegli w wyjazdowym meczu Concordii Murowana Goślina 1:5. Kluczowe dla wyniku spotkania okazały się minuty między 18. a 35., w których Huraganiści stracili 4 bramki.

  więcej