Indywidualny powiew Huraganu

Indywidualny powiew Huraganu

Podobnie jak podczas zeszłego weekendu, tylko zespół orlików pod wodzą trenera Macieja Olejniczaka reprezentował nasz klub w rozgrywkach młodzieżowych organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Rywalem orlików był na własnym terenie zespół ze Śremu.

Była to zarazem ostatnia kolejka w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020. W grze pozostają jeszcze tylko juniorzy trenera Roberta Raszewskiego oraz trampkarze trenerów Adama Stachowiaka i Krystiana Zielińskiego, którzy mają do rozegrania zaległe spotkania.

Orlicy, patrząc pod kątem zespołowym nie mogą zaliczyć rundy jesiennej do udanych. Jednak, celem naszego klubu jest przede wszystkim rozwijanie indywidualności i kilku zawodników bez wątpienia połowę sezonu może zapisać na plus. Jednym z nich jest Dominik Pawlak, strzelec 3 bramek w ostatnim pojedynku z zespołem Warta I Śrem. Przed orlikami czas przygotowań do rundy wiosennej i intensywnych treningów, po to by w nowym roku zaprezentować się zdecydowanie lepiej.

Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. Tabele, wyniki oraz terminarze oraz kadry wszystkich grup młodzieżowych w zakładce "Akademia". (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Trudny weekend za zespołami rywalizującymi w rozgrywkach ligowych
  12 października 2021 r.
  Trudny weekend za zespołami rywalizującymi w rozgrywkach ligowych

  Miniony weekend niestety nie będzie miło wspominany przez nasze zespoły rywalizujące w ligowych rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Nie przegrał tylko zespół juniorów.

  więcej 
 • Mocne uderzenie Huraganu!
  5 października 2021 r.
  Mocne uderzenie Huraganu!

  W miniony weekend byliśmy obecni we wszystkich możliwych rozgrywkach, począwszy od drużyny żaka, aż po zespoły seniorskie.

  Co więcej - trzy na cztery spotkania, w których prowadzona jest klasyfikacja nasze zespoły odniosły zwycięstwa!

  więcej 
 • Kolejny weekend rywalizacji młodzieży za nami
  27 września 2021 r.
  Kolejny weekend rywalizacji młodzieży za nami

  W ostatni weekend września nasze drużyny licznie uczestniczyły w rozgrywkach WZPN. Zespoły żaków i orlików rozegrały swoje planowane turnieje, których nowa forma ma służyć jeszcze lepszemu rozwojowi dzieci. Było sporo bramek oraz dryblingów, czyli to co najważniejsze w tej kategorii wiekowej.

  więcej