Intensywny weekend przed Huraganistami

Intensywny weekend przed Huraganistami

Dwa sparingi w dwa dni rozegrają seniorzy naszego Huraganu. W piątek o godzinie 20:45 w Poznaniu przy ulicy Bułgarskiej rywalem Pobiedziszczan będzie reprezentant V ligi Wiara Lecha Poznań (6. miejsce), a w sobotę o 14. w Swarzędzu lider klasy okręgowej Piast Kobylnica. Będzie to kolejno piąty i szósty sparing czerwono-czarnych.

Pojedynek z Wiarą Lecha w szeregach której występują byli ligowcy Błażej Telichowski oraz Zbigniew Zakrzewski rozegrany zostanie pod tzw. "balonem" na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Bułgarskiej. 

Trener Paweł Kutynia na zaplanowane spotkania desygnował dwie różne "dwunastki". Tym samym zawodnicy z szerokiej kadry pierwszej drużyny będą mieli okazje rozegrać mecz w pełnym wymiarze czasowym. 

Huraganiści w tym tygodniu zaliczyli planowe trzy jednostki treningowe, jedną na orliku w Pobiedziskach i dwie na pełnowymiarowym boisku w Poznaniu. W czwartek rozegrana została gra wewnętrzna w której udział wzięło 25 zawodników pierwszej drużyny HP. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Lubuski IV-ligowiec sprawdzony, dwa dni pracy za nami
  5 lutego 2021 r.
  Lubuski IV-ligowiec sprawdzony, dwa dni pracy za nami

  W czwartkowy wieczór, drugiego dnia zgrupowania w Słubicach czerwono-czarni rozegrali mecz towarzyski z ósmym zespołem lubuskiej IV ligi - Spójnią Ośno Lubuskie.

  Ciekawy, momentami ostry mecz zakończył się remisem 1:1, a obie bramki padły w drugiej części spotkania.

  więcej 
 • Obóz Słubice - start!
  3 lutego 2021 r.
  Obóz Słubice - start!

  W środę od samego rana zgrupowanie w Słubicach rozpoczęli seniorzy naszego klubu. Pobiedziszczanie mają za sobą intensywny dzień, a przed nimi m.in. jeszcze dwa mecze kontrolne z zespołami z IV ligi z województwa lubuskiego. W czwartek zagramy ze Spójnią Ośno Lubuskie (8 m-ce, IV liga) , a na zakończenie obozu z Tęczą Krono Odrzańskie (17 m-ce, IVl iga).

  więcej 
 • Seniorzy wyjadą na zgrupowanie do Słubic!
  28 stycznia 2021 r.
  Seniorzy wyjadą na zgrupowanie do Słubic!

  W dniach 3-7 lutego piłkarze pierwszej drużyny Huraganu przebywać będą na obozie przygotowawczym do zbliżającej się rundy wiosennej. Czerwono-czarni spędzą pięć dni w położonych przy niemieckiej granicy Słubicach (województwo lubuskie).

  więcej