Waldemar Tyliński piłkarzem HP

Waldemar Tyliński piłkarzem HP

22-letni obrońca, wychowanek Tarnowiaka Tarnowo Podgórne Waldemar Tyliński w zbliżającej się rundzie wiosennej reprezentował będzie barwy Huraganu Pobiedziska.

Dynamiczny boczny defensor jesienią występował w zespole lidera klasy okręgowej, drużynie Piasta Kobylnica w której był podstawowym graczem.

Wcześniej grał m.in. w IV lidze w GKS Dopiewo oraz w wojewódzkiej lidze juniorów starszych w barwach Tarnovii Tarnowo Podgórne. Ma również na swoim koncie awans z minionego sezonu ze wspomnianym zespołem z Dopiewa na czwartoligowe boiska.

Zawodnik trenuje z zespołem trenera Pawła Kutyni od początku okresu przygotowawczego, był w kadrze na obóz w Słubicach i co ważne wystąpił we wszystkich dotychczasowych sparingach.

Witamy na pokładzie i życzmy owocnej rundy w czerwono-czarnych barwach! W kolejnych dniach zaprezentujemy jeszcze nazwiska dwóch nowych graczy, którzy w przyszłej rundzie reprezentować będą barwy pierwszej drużyny Huraganu. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Maciej Jakubek drugim zimowym nabytkiem
  22 lutego 2021 r.
  Maciej Jakubek drugim zimowym nabytkiem

  24-letni ofensywny zawodnik Maciej Jakubek jest drugim nowym, prezentowanym zawodnikiem drużyny seniorów Huraganu w zimowym okienku transferowym.

  Wychowanek Lidera Swarzędz poza jednym sezonem w IV-ligowej Kotwicy Kórnik całą dotychczasową przygodę z piłką związany był ze swoim macierzystym klubem.

  więcej 
 • Sławomir Janicki zawodnikiem Huraganu!
  29 maja 2020 r.
  Sławomir Janicki zawodnikiem Huraganu!

  34-letni doświadczony były zawodnik m.in. Lecha Poznań czy Chrobrego Głogów Sławomir Janicki został nowym piłkarzem Pobiedziskiego Huraganu! Mający za sobą blisko 200 oficjalnych występów na poziomie I ligi bramkarz, ostatni sezon spędził w III-ligowym Mieszku Gniezno w którym był podstawowym zawodnikiem. Janicki trenuje z drużyną od momentu powrotu na boiska po zawieszeniu związanym z sytuacją w kraju.

  więcej 
 • Przemysław Halasz zagra w HP
  9 marca 2020 r.
  Przemysław Halasz zagra w HP

  Po bramkarzu, obrońcy i pomocniku którzy zaprezentowani zostali w ostatnim czasie jako nowi piłkarze HP tym razem czas na napastnika. 25-letni wychowanek Lecha Poznań Przemysław Halasz dołączył do kadry Huraganu, która już w najbliższą niedzielę na własnym terenie zainauguruje rundę wiosenną meczem ze Spartą Złotów.

  więcej