Waldemar Tyliński piłkarzem HP

Waldemar Tyliński piłkarzem HP

22-letni obrońca, wychowanek Tarnowiaka Tarnowo Podgórne Waldemar Tyliński w zbliżającej się rundzie wiosennej reprezentował będzie barwy Huraganu Pobiedziska.

Dynamiczny boczny defensor jesienią występował w zespole lidera klasy okręgowej, drużynie Piasta Kobylnica w której był podstawowym graczem.

Wcześniej grał m.in. w IV lidze w GKS Dopiewo oraz w wojewódzkiej lidze juniorów starszych w barwach Tarnovii Tarnowo Podgórne. Ma również na swoim koncie awans z minionego sezonu ze wspomnianym zespołem z Dopiewa na czwartoligowe boiska.

Zawodnik trenuje z zespołem trenera Pawła Kutyni od początku okresu przygotowawczego, był w kadrze na obóz w Słubicach i co ważne wystąpił we wszystkich dotychczasowych sparingach.

Witamy na pokładzie i życzmy owocnej rundy w czerwono-czarnych barwach! W kolejnych dniach zaprezentujemy jeszcze nazwiska dwóch nowych graczy, którzy w przyszłej rundzie reprezentować będą barwy pierwszej drużyny Huraganu. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Kadra seniorów - przybyli
  14 marca 2024 r.
  Kadra seniorów - przybyli

  Znana jest kadra seniorów naszego klubu, która przystąpi do ligowej rywalizacji już w najbliższą sobotę. Do drużyny w porównaniu do jesieni dołączyło sześciu zawodników.

  Łącznie "na papierze" kadra pierwszego zespołu liczy 26 osób.

  więcej 
 • Kadra seniorów - ubyli
  11 marca 2024 r.
  Kadra seniorów - ubyli

  W przyszły weekend czerwono-czarni zainaugurują rundę wiosenną na boiskach IV ligi. Czas zatem przyjrzeć się ruchom kadrowym. Zaczynamy od zawodników, których wiosną w barwach HP nie zobaczmy.

  więcej 
 • Mateusz Bernaś dołącza do klubowego sztabu
  20 lutego 2024 r.
  Mateusz Bernaś dołącza do klubowego sztabu

  33-letni trener, który przez ostatnie sześć lat pracował w Unii Janikowo wzmocnił kadrę szkoleniową naszego klubu. Posiadający licencję UEFA A szkoleniowiec będzie w Huraganie pełnił dwie funkcje.

  więcej