Czwarta gra kontrolna zaliczona

Czwarta gra kontrolna zaliczona

Trzeci zespół wielkopolskiej klasy okręgowej grupy II Lider Swarzędz był czwartym rywalem czerwono-czarnych w trakcie trwających przygotowań do rundy wiosennej.

Sobotni pojedynek, rozegrany o godzinie 18. na boisku rywala Pobiedziszczanie zasłużenie wygrali 3:0 prowadząc do przerwy 2:0. 

Spotkanie z Liderem przez większą czaść meczu przebiegało pod dyktando drużyny z Pobiedzisk. Rywale raz poważnie zagrozili naszej bramce. W 35' minucie w sytuacji sam na sam górą był nasz bramkarz Sławomir Janicki, który wybił piłkę na rzut rożny.  

Dwie bramki rywale wbili sobie sami po rzutach rożnych. Gola na 2:0 po błędzie defensywy gospodarzy zdobył Ryszard Wierzbiński, który pewnie wykorzystał sytuację sam na sam z golkiperem rywali. Podopieczni Pawła Kutyni powinni wygrać zdecydowanie wyżej, lecz w co najmniej kilku akcjach zabrakło skuteczności i tzw. zimnej krwi (m.in. poprzeczka Paku-Tsheli). 

W kadrze HP na sobotni pojedynek znalazło się 20. zawodników. Jako jedyni w pełnym wymiarze czasowym zagrali Maciej Ratajski oraz Jakub Matusiak.  

W przyszły weekend Huraganiści rozegrają dwa mecze. W piątkowy wieczór jedna grupa zawodników zmierzy się z szóstym zespołem V ligi grupy II, wzmocnioną w ostatnim czasie byłymi ligowcami Błażejem Telichowskim i Zbigniewem Zakrzewskim Wiarą Lecha. W sobotę z kolei druga grupa czerwono-czarnych "sparuje" z liderem klasy okręgowej Piastem Kobylnica.

Wyniki oraz terminarz gier kontrolnym seniorów dostępny w zakładce Seniorzy > Sparingi. (gk)

Sparing: Lider Swarzędz - HURAGAN 0:3 (0:2)

 • Sparing: Lider Swarzędz - HURAGAN 0:3 (0:2)
 • Sparing: Lider Swarzędz - HURAGAN 0:3 (0:2)
 • Sparing: Lider Swarzędz - HURAGAN 0:3 (0:2)
 • Sparing: Lider Swarzędz - HURAGAN 0:3 (0:2)
 • Sparing: Lider Swarzędz - HURAGAN 0:3 (0:2)
 • Sparing: Lider Swarzędz - HURAGAN 0:3 (0:2)
 powrót

Podobne Newsy

 • Lider pokonał lidera
  20 lutego 2021 r.
  Lider pokonał lidera

  W drugim weekendowym sparingu czerwono-czarni przegrali z liderem klasy okręgowej Piastem Kobylnica 2:5 prowadząc do przerwy 2:1. Była to pierwsza towarzyska porażka trwającego okresu przygotowawczego

  Dzień wcześniej druga 12-osobowa grupa zawodników drużyny seniorów HP pokonała V-ligowca Wiarę Lecha Poznań 2:1.

  więcej 
 • Wiara Lecha Poznań pokonana
  19 lutego 2021 r.
  Wiara Lecha Poznań pokonana

  Piątkowy sparing z Wiarą Lecha Poznań (V liga, 6 miejsce) rozegrany o godzinie 20:45 na zadaszonym sztucznym boisku przy ulicy Bułgarskiej zakończył się zasłużoną wygraną Pobiedziszczan 2:1

  W sobotę o godzinie 14. druga grupa czerwono-czarnych zmierzy się z Piastem Kobylnica (kl. okręgowa, 1 miejsce).

  więcej 
 • "Operacja Słubice" zakończona
  7 lutego 2021 r.
  "Operacja Słubice" zakończona

  Zgrupowanie drużyny seniorów w Słubicach przeszło do historii. Pobiedziszczanie przez pięć dni zaliczyli jedenaście jednostek treningowych (w siłowni i na pełnowymiarowym boisku) oraz rozegrali dwa mecze kontrolne z zespołami z lubuskiej IV ligi.

  Ostatnim, niedzielnym akcentem obozu był wygrany 6:1 (2:1) sparing z Tęczą Krosno Odrzańskie. 

  więcej