Kadra seniorów na rundę wiosenną

Kadra seniorów na rundę wiosenną

25. zawodników liczy szeroka kadra drużyny seniorów Huraganu. Już najbliższą sobotę czerwono-czarni powalczą o ligowe punkty w pierwszym meczu rundy rewanżowej rozgrywek IV ligi.

Wyjazdowym rywalem HP będzie Victoria Września. 

W zimowej przerwie nie doszło do dużych zmian w pierwszej drużynie naszego klubu. Do zespołu dołączył jeden gracz, z kolei o ubytkach informowaliśmy kilka dni temu w osobnym artykule (tutaj). 

Nowym-starym zawodnikiem jest wychowanek Huraganu Olivier Strosin, który wrócił po trzech sezonach spędzonych na wypożyczeniach. 19-letni  obrońca w ostatnim czasie grał w SPN Szamotuły, Mieszku Gniezno i Victorii Września.

Kadra drużyny wraz z szczegółowymi informacjami o zawodnikach dostępna jest w zakładce Seniorzy -> Kadra. W tym samym miejscu znaleźć można zbiorcze statystyki z rudny jesiennej (Seniorzy -> Statystyki zawodników). (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Kadra seniorów - przybyli
  14 marca 2024 r.
  Kadra seniorów - przybyli

  Znana jest kadra seniorów naszego klubu, która przystąpi do ligowej rywalizacji już w najbliższą sobotę. Do drużyny w porównaniu do jesieni dołączyło sześciu zawodników.

  Łącznie "na papierze" kadra pierwszego zespołu liczy 26 osób.

  więcej 
 • Kadra seniorów - ubyli
  11 marca 2024 r.
  Kadra seniorów - ubyli

  W przyszły weekend czerwono-czarni zainaugurują rundę wiosenną na boiskach IV ligi. Czas zatem przyjrzeć się ruchom kadrowym. Zaczynamy od zawodników, których wiosną w barwach HP nie zobaczmy.

  więcej 
 • Mateusz Bernaś dołącza do klubowego sztabu
  20 lutego 2024 r.
  Mateusz Bernaś dołącza do klubowego sztabu

  33-letni trener, który przez ostatnie sześć lat pracował w Unii Janikowo wzmocnił kadrę szkoleniową naszego klubu. Posiadający licencję UEFA A szkoleniowiec będzie w Huraganie pełnił dwie funkcje.

  więcej