Kadra seniorów na rundę wiosenną

Kadra seniorów na rundę wiosenną

25. zawodników liczy szeroka kadra drużyny seniorów Huraganu. Już najbliższą sobotę czerwono-czarni powalczą o ligowe punkty w pierwszym meczu rundy rewanżowej rozgrywek IV ligi.

Wyjazdowym rywalem HP będzie Victoria Września. 

W zimowej przerwie nie doszło do dużych zmian w pierwszej drużynie naszego klubu. Do zespołu dołączył jeden gracz, z kolei o ubytkach informowaliśmy kilka dni temu w osobnym artykule (tutaj). 

Nowym-starym zawodnikiem jest wychowanek Huraganu Olivier Strosin, który wrócił po trzech sezonach spędzonych na wypożyczeniach. 19-letni  obrońca w ostatnim czasie grał w SPN Szamotuły, Mieszku Gniezno i Victorii Września.

Kadra drużyny wraz z szczegółowymi informacjami o zawodnikach dostępna jest w zakładce Seniorzy -> Kadra. W tym samym miejscu znaleźć można zbiorcze statystyki z rudny jesiennej (Seniorzy -> Statystyki zawodników). (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Kadra seniorów - przybyli
  4 sierpnia 2022 r.
  Kadra seniorów - przybyli

  Siedmiu zawodników dołączyło do kadry pierwszej drużny przed rozpoczęciem sezonu 2022/2023. Dwójka z nich wraca po krótkiej przerwie.

  Tym samym na tzw. "papierze" kadra seniorów Huraganu liczy na ten moment 28. zawodników. Oto nowe/stare twarze w HP:

  więcej 
 • Kadra seniorów - ubyli
  2 sierpnia 2022 r.
  Kadra seniorów - ubyli

  Czterech zawodników reprezentujących barwy HP w minionym sezonie nie zobaczmy jesienią w drużynie Huraganu. Są nimi bramkarz, obrońca, pomocnik oraz napastnik.

  Bramkarz Krzysztof Chmielewski, który w minionym sezonie zagrał w 8. meczach zostanie wypożyczony do ligowego rywala Lipna Stęszew.

  więcej 
 • Ruchy kadrowe w pierwszej drużynie
  24 lutego 2022 r.
  Ruchy kadrowe w pierwszej drużynie

  Czterech zawodników z szerokiej kadry seniorskiej drużyny z rundy jesiennej nie zobaczmy na pewno wiosną na zielonych boiskach w czerwono-czarnych barwach.

  Trzech z różnych przyczyn zdecydowało zawiesić buty na przysłowiowym kołku.

  więcej