Kadra seniorów na rundę wiosenną

Kadra seniorów na rundę wiosenną

25. zawodników liczy szeroka kadra drużyny seniorów Huraganu. Już najbliższą sobotę czerwono-czarni powalczą o ligowe punkty w pierwszym meczu rundy rewanżowej rozgrywek IV ligi.

Wyjazdowym rywalem HP będzie Victoria Września. 

W zimowej przerwie nie doszło do dużych zmian w pierwszej drużynie naszego klubu. Do zespołu dołączył jeden gracz, z kolei o ubytkach informowaliśmy kilka dni temu w osobnym artykule (tutaj). 

Nowym-starym zawodnikiem jest wychowanek Huraganu Olivier Strosin, który wrócił po trzech sezonach spędzonych na wypożyczeniach. 19-letni  obrońca w ostatnim czasie grał w SPN Szamotuły, Mieszku Gniezno i Victorii Września.

Kadra drużyny wraz z szczegółowymi informacjami o zawodnikach dostępna jest w zakładce Seniorzy -> Kadra. W tym samym miejscu znaleźć można zbiorcze statystyki z rudny jesiennej (Seniorzy -> Statystyki zawodników). (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Kadra seniorów - przybyli
  3 sierpnia 2023 r.
  Kadra seniorów - przybyli

  Znana jest kadra seniorów naszego klubu, która przystąpi do ligowej rywalizacji już w najbliższą sobotę. Do drużyny na stałe dołączyło siedmioro nowych zawodników oraz jeden junior.

  Łącznie kadra pierwszego zespołu liczy 26 osób.

  więcej 
 • Kadra seniorów - ubyli
  1 sierpnia 2023 r.
  Kadra seniorów - ubyli

  Siedmioro zawodników będących na stałe w kadrze HP w rundzie wiosennej minionego sezonu nie zobaczmy jesienią w drużynie Huraganu. 

  Poniżej prezentujemy szczegóły dotyczące "wychodzących" ruchów kadrowych w zespole seniorów.

  więcej 
 • Kadra seniorów - ubyli
  15 marca 2023 r.
  Kadra seniorów - ubyli

  Sześciu zawodników będących w kadrze seniorów w rundzie jesiennej nie zobaczmy wiosną w czerwono-czarnych barwach.

  Są nimi bramkarz, trzech obrońców, dwóch pomocników i napastnik.

  więcej