Kadra seniorów - ubyli

Kadra seniorów - ubyli

Sześciu zawodników będących w kadrze seniorów w rundzie jesiennej nie zobaczmy wiosną w czerwono-czarnych barwach.

Są nimi bramkarz, trzech obrońców, dwóch pomocników i napastnik.

Marceli Hierowski, trzeci bramkarz minionej rundy, który w czterech meczach był rezerwowym zrezygnował z dalszych treningów. Obrońca Mateusz Kozłowski (2 występy - 32 minuty) oraz napastnik Adam Niedzielski (9 występów - 140 minut - 1 gol) wypożyczeni zostali na pół roku do Wełny Skoki (V liga).

Również na półroczne wypożyczenie do Meblorza Swarzędz (V liga) udał się Miłosz Muzyk (5 meczów - 257 minut). Definitywnie z kolei z HP pożegnał się Dominik Winkel (6 spotkań - 254 minuty), który przeniósł się do ligowego rywala Tarnovii Tarnowo Podgórne.

W trakcie jesiennych rozgrywek z przyczyn osobistych, w rodzinne strony powrócił Marcin Droż (3 mecze - 116 minut) , który wiosną rywalizował będzie o miejsce w składzie w Starcie Pruszcz (IV liga kujawsko-pomorska).

Całej szóstce dziękujemy za dotychczasowe reprezentowanie czerwono-czarnych barw Huraganu Pobiedziska! Informacje o ruchach transferowych w drużynie seniorów dostępne są w nowej zakładce Transfery w dziale Seniorzy. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Kadra seniorów - przybyli
  14 marca 2024 r.
  Kadra seniorów - przybyli

  Znana jest kadra seniorów naszego klubu, która przystąpi do ligowej rywalizacji już w najbliższą sobotę. Do drużyny w porównaniu do jesieni dołączyło sześciu zawodników.

  Łącznie "na papierze" kadra pierwszego zespołu liczy 26 osób.

  więcej 
 • Kadra seniorów - ubyli
  11 marca 2024 r.
  Kadra seniorów - ubyli

  W przyszły weekend czerwono-czarni zainaugurują rundę wiosenną na boiskach IV ligi. Czas zatem przyjrzeć się ruchom kadrowym. Zaczynamy od zawodników, których wiosną w barwach HP nie zobaczmy.

  więcej 
 • Mateusz Bernaś dołącza do klubowego sztabu
  20 lutego 2024 r.
  Mateusz Bernaś dołącza do klubowego sztabu

  33-letni trener, który przez ostatnie sześć lat pracował w Unii Janikowo wzmocnił kadrę szkoleniową naszego klubu. Posiadający licencję UEFA A szkoleniowiec będzie w Huraganie pełnił dwie funkcje.

  więcej