Kolejny weekend młodzieżowego grania za nami

Kolejny weekend młodzieżowego grania za nami

Nasze najmłodsze drużyny miały najwięcej powodów do radości podczas minionego weekendu. Żacy i Orlicy zaprezentowały bardzo wysokie umiejętności podczas swoich turniejów, organizowanych przez WZPN.

Oba zespoły zdobyły mnóstwo bramek i zanotowały bardzo dobre akcje, będące potwierdzeniem dobrej pracy wykonywanej podczas treningów.

Mniej powodów do optymizmu mieli ich starsi koledzy. Trampkarze przegrali z Victorią 0:3. Pierwsza połowa była niezwykle wyrównana i zakończyła się remisem 0:0, pomimo tego, że obie ekipy stworzyły sobie sytuacje strzeleckie.

Niestety gospodarze bardzo dobrze otworzyli drugą część spotkania szybko zdobywając 2. bramki, co wpłynęło na końcowy rezultat.

Nieco lepiej spisali się młodzicy, którzy na własnym boisku podejmowali zespół Błękitnych Psary Polskie. Mecz zakończył się remisem 1:1, a bramkę dla naszej drużyny zdobył Tytus Grabski, doprowadzając do wyrównania uderzeniem z rzutu karnego.

Zapraszamy do kibicowania naszym drużynom, które już w kolejny weekend ponownie wybiegną na boiska.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • PGBS Pobiedziska gra razem z nami!
  12 czerwca 2024 r.
  PGBS Pobiedziska gra razem z nami!

  Pobiedzisko-Gośliński Bank Spółdzielczy w Pobiedziskach sponsor premium naszego klubu ufundował ponad 100. okazjonalnych koszulek na 100-lecie klubu, w których dzieci i młodzież wystąpiła podczas minionego pikniku.

  więcej 
 • Piknik sportowo-rodzinny
  5 czerwca 2024 r.
  Piknik sportowo-rodzinny

  W minioną niedzielę 2 czerwca na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach odbył się piknik sportowo-rodzinny. Było to pierwsze z wielu zaplanowanych wydarzeń, które mają upamiętnić wyjątkowy rok 100-lecia powstania Huraganu Pobiedziska.

  więcej 
 • Podsumowanie weekendu Akademii
  27 maja 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  Wczoraj zakończyła się 7. kolejka ligowa w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Dla najmłodszych zespołów Akademii Huraganu Pobiedziska w kategorii Żaka oraz Skrzata był to ostatni weekend rozgrywek zorganizowanych pod szyldem WZPN w tym sezonie.

  więcej