Koniec juniorskiej passy. Przełamanie trampakrzy

Koniec juniorskiej passy. Przełamanie trampakrzy

W miniony weekend na ligowych boiskach pojawiły się trzy nasze drużyny, a także zespół grupy Wronczyn, który także należy do struktur Huraganu Pobiedziska. O ligowe punkty walczyły drużyny orlików, trampkarzy i juniorów. Zespół młodzików w tej kolejce nie rozgrywał swojego meczu.

Weekend zainaugurowała właśnie grupa Wronczyn, która udała się do Wrześni na mecz sparingowy z tamtejszymi rówieśnikami. Pomimo bardzo trudnych warunków pogodowych obydwie drużyny zaprezentowały ciekawe widowisko. Wynik w tym meczu nie był sprawą pierwszorzędną (pewna wygrana grupy Wronczyn). Najważniejsze, że wszyscy zawodnicy w przyjacielskiej atmosferze mogli rozegrać ten mecz.

Drudzy w kolejności po ligowe punkty wybiegli orlicy trenera Macieja Olejniczaka. Niestety tym razem wyprawa do Poznania na mecz z Lech Poznań Football Academy Rataje okazała się mocno nieudana. Huraganiści po bardzo trudnym dla siebie spotkaniu, zeszli pokonani, nie zdobywając żadnej bramki.

Honor drużyn Huraganu, występujących w rozgrywkach ligowych uratował zespół trampkarza, pod wodzą trenerów Adama Stachowiaka i Krystiana Zielińskiego. Gospodarze podejmowali Lidera Swarzędz i po bramce Tomasza Radziemskiego odnieśli cenne zwycięstwo 1:0.

Każda passa musi prędzej czy później znaleźć swoje zakończenie. Tym razem niepokonani do obecnej kolejki juniorzy podejmowali wicelidera tabeli zespół Akademii Piłkarskiej Reissa. Po emocjonującym meczu gospodarze ulegli rywalom 2:4. Bramki dla Huraganu zdobyli: Marcin Jesionkowski i Krzysztof Klimczak.

Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. Tabele, wyniki oraz terminarze w zakładce "Akademia". (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Co słychać w grupach młodzieżowych?
  20 lipca 2020 r.
  Co słychać w grupach młodzieżowych?

  Młodzieżowe zespoły Huraganu Pobiedziska przystąpiły do przygotowań do nowego z sezonu 2020/21 ze zdwojoną energią. Przerwa w rozgrywkach, trwająca od połowy marca wzbudziła we wszystkich zawodnikach ogromny głód do treningów. Zapraszamy na krótkie podsumowanie przygotowań w wykonaniu naszych sześciu drużyn.

  więcej 
 • Trener poszukiwany!
  2 czerwca 2020 r.
  Trener poszukiwany!

  Zarząd naszego stowarzyszenia poszukuje trenera, który zostałby szkoleniowcem nowo tworzonego zespołu skrzatów Huraganu. Drużyna zawodników urodzonych w latach 2014/15 miałaby rozpocząć regularne zajęcia od połowy lipca.

  Kandydat posiadać musi licencje minimum UEFA Grassroots C. Możliwe jest również prowadzenie dodatkowego, drugiego rocznika czyli łącznie dwóch grup.

  więcej 
 • Młodzież na start!
  27 maja 2020 r.
  Młodzież na start!

  Przerwa treningowa jaką zafundowała sytuacja w kraju naszej młodzieży była stanowczo za długa! Od 1 czerwca młodzi adepci futbolu w Pobiedziskach powrócą do zajęć zgodnie z harmonogramem sprzed przymusowej przerwy, przy zachowaniu obowiązujących wytycznych. Niestety póki co nie wiadomo kiedy i czy w ogóle wystartują rozgrywki grup młodzieżowych w tym roku. Liczmy jednak, że niedługo sytuacja się wyjaśni!

  więcej