Koniec juniorskiej passy. Przełamanie trampakrzy

Koniec juniorskiej passy. Przełamanie trampakrzy

W miniony weekend na ligowych boiskach pojawiły się trzy nasze drużyny, a także zespół grupy Wronczyn, który także należy do struktur Huraganu Pobiedziska. O ligowe punkty walczyły drużyny orlików, trampkarzy i juniorów. Zespół młodzików w tej kolejce nie rozgrywał swojego meczu.

Weekend zainaugurowała właśnie grupa Wronczyn, która udała się do Wrześni na mecz sparingowy z tamtejszymi rówieśnikami. Pomimo bardzo trudnych warunków pogodowych obydwie drużyny zaprezentowały ciekawe widowisko. Wynik w tym meczu nie był sprawą pierwszorzędną (pewna wygrana grupy Wronczyn). Najważniejsze, że wszyscy zawodnicy w przyjacielskiej atmosferze mogli rozegrać ten mecz.

Drudzy w kolejności po ligowe punkty wybiegli orlicy trenera Macieja Olejniczaka. Niestety tym razem wyprawa do Poznania na mecz z Lech Poznań Football Academy Rataje okazała się mocno nieudana. Huraganiści po bardzo trudnym dla siebie spotkaniu, zeszli pokonani, nie zdobywając żadnej bramki.

Honor drużyn Huraganu, występujących w rozgrywkach ligowych uratował zespół trampkarza, pod wodzą trenerów Adama Stachowiaka i Krystiana Zielińskiego. Gospodarze podejmowali Lidera Swarzędz i po bramce Tomasza Radziemskiego odnieśli cenne zwycięstwo 1:0.

Każda passa musi prędzej czy później znaleźć swoje zakończenie. Tym razem niepokonani do obecnej kolejki juniorzy podejmowali wicelidera tabeli zespół Akademii Piłkarskiej Reissa. Po emocjonującym meczu gospodarze ulegli rywalom 2:4. Bramki dla Huraganu zdobyli: Marcin Jesionkowski i Krzysztof Klimczak.

Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. Tabele, wyniki oraz terminarze w zakładce "Akademia". (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Powstanie nowa drużyna dzieci z roczników 2016 i 2017
  28 września 2022 r.
  Powstanie nowa drużyna dzieci z roczników 2016 i 2017

  Od listopada tego roku w naszym klubie rozpocznie treningi drużyna skrzatów, czyli dzieci urodzonych w latach 2016 2017. Będzie to ósmy zespół trenujący w strukturach HP (seniorzy, juniorzy, trampkarz, trampkarz2, młodzik, orlik, żak oraz skrzat)!

  więcej 
 • Juniorzy z kolejnym zwycięstwem
  20 września 2022 r.
  Juniorzy z kolejnym zwycięstwem

  Ostatnia kolejka w wykonaniu drużyn młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska była niestety daleka od pięknej złotej polskiej jesieni.

  Z drużyn walczących o punkty, tylko juniorzy zainkasowali pełną pulę.

  więcej 
 • Najmłodsi wkroczyli do turniejowej rywalizacji
  13 września 2022 r.
  Najmłodsi wkroczyli do turniejowej rywalizacji

  W mijający weekend o ligowe punkty walczyli trampkarze. Swoje turnieje rozegrały również zespoły orlika i żaka, jednak w tych kategoriach wiekowych Wielkopolski Związek Piłki Nożnej nie prowadzi ewidencji wyników.

  więcej