Koniec juniorskiej passy. Przełamanie trampakrzy

Koniec juniorskiej passy. Przełamanie trampakrzy

W miniony weekend na ligowych boiskach pojawiły się trzy nasze drużyny, a także zespół grupy Wronczyn, który także należy do struktur Huraganu Pobiedziska. O ligowe punkty walczyły drużyny orlików, trampkarzy i juniorów. Zespół młodzików w tej kolejce nie rozgrywał swojego meczu.

Weekend zainaugurowała właśnie grupa Wronczyn, która udała się do Wrześni na mecz sparingowy z tamtejszymi rówieśnikami. Pomimo bardzo trudnych warunków pogodowych obydwie drużyny zaprezentowały ciekawe widowisko. Wynik w tym meczu nie był sprawą pierwszorzędną (pewna wygrana grupy Wronczyn). Najważniejsze, że wszyscy zawodnicy w przyjacielskiej atmosferze mogli rozegrać ten mecz.

Drudzy w kolejności po ligowe punkty wybiegli orlicy trenera Macieja Olejniczaka. Niestety tym razem wyprawa do Poznania na mecz z Lech Poznań Football Academy Rataje okazała się mocno nieudana. Huraganiści po bardzo trudnym dla siebie spotkaniu, zeszli pokonani, nie zdobywając żadnej bramki.

Honor drużyn Huraganu, występujących w rozgrywkach ligowych uratował zespół trampkarza, pod wodzą trenerów Adama Stachowiaka i Krystiana Zielińskiego. Gospodarze podejmowali Lidera Swarzędz i po bramce Tomasza Radziemskiego odnieśli cenne zwycięstwo 1:0.

Każda passa musi prędzej czy później znaleźć swoje zakończenie. Tym razem niepokonani do obecnej kolejki juniorzy podejmowali wicelidera tabeli zespół Akademii Piłkarskiej Reissa. Po emocjonującym meczu gospodarze ulegli rywalom 2:4. Bramki dla Huraganu zdobyli: Marcin Jesionkowski i Krzysztof Klimczak.

Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. Tabele, wyniki oraz terminarze w zakładce "Akademia". (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Trudny weekend za zespołami rywalizującymi w rozgrywkach ligowych
  12 października 2021 r.
  Trudny weekend za zespołami rywalizującymi w rozgrywkach ligowych

  Miniony weekend niestety nie będzie miło wspominany przez nasze zespoły rywalizujące w ligowych rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Nie przegrał tylko zespół juniorów.

  więcej 
 • Mocne uderzenie Huraganu!
  5 października 2021 r.
  Mocne uderzenie Huraganu!

  W miniony weekend byliśmy obecni we wszystkich możliwych rozgrywkach, począwszy od drużyny żaka, aż po zespoły seniorskie.

  Co więcej - trzy na cztery spotkania, w których prowadzona jest klasyfikacja nasze zespoły odniosły zwycięstwa!

  więcej 
 • Kolejny weekend rywalizacji młodzieży za nami
  27 września 2021 r.
  Kolejny weekend rywalizacji młodzieży za nami

  W ostatni weekend września nasze drużyny licznie uczestniczyły w rozgrywkach WZPN. Zespoły żaków i orlików rozegrały swoje planowane turnieje, których nowa forma ma służyć jeszcze lepszemu rozwojowi dzieci. Było sporo bramek oraz dryblingów, czyli to co najważniejsze w tej kategorii wiekowej.

  więcej