Kuba Januszewicz nowym zawodnikiem seniorów HP

Kuba Januszewicz nowym zawodnikiem seniorów HP

22-letni napastnik Kuba Januszewicz, wychowanek Pomorzanki Sejny (województwo podlaskie) jest pierwszym nowym zimowym nabytkiem Huraganu. Mierzący blisko 190 cm zawodnik trafił do Pobiedzisk ze Złotych Złotkowo (wielkopolska klasa okręgowa).

W poprzednim sezonie 2021/22 w barwach drużyny spod Poznania zdobył ponad 20 bramek. W rundzie jesiennej trwającej kampanii w 9. spotkania trafił do bramki 10 razy.

Zawodnik trenował z pierwszą drużyną HP od początku okresu przygotowawczego. Zagrał w większość gier kontrolnych i zdobył bramkę w meczu z Notecianką Pakość wygranym 4:1.

Witamy na pokładzie i życzmy owocnej rundy w czerwono-czarnych barwach! 

Informacje o ruchach transferowych w drużynie seniorów dostępne są w nowej zakładce Transfery w dziale Seniorzy. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Kadra seniorów - przybyli
  14 marca 2024 r.
  Kadra seniorów - przybyli

  Znana jest kadra seniorów naszego klubu, która przystąpi do ligowej rywalizacji już w najbliższą sobotę. Do drużyny w porównaniu do jesieni dołączyło sześciu zawodników.

  Łącznie "na papierze" kadra pierwszego zespołu liczy 26 osób.

  więcej 
 • Kadra seniorów - ubyli
  11 marca 2024 r.
  Kadra seniorów - ubyli

  W przyszły weekend czerwono-czarni zainaugurują rundę wiosenną na boiskach IV ligi. Czas zatem przyjrzeć się ruchom kadrowym. Zaczynamy od zawodników, których wiosną w barwach HP nie zobaczmy.

  więcej 
 • Mateusz Bernaś dołącza do klubowego sztabu
  20 lutego 2024 r.
  Mateusz Bernaś dołącza do klubowego sztabu

  33-letni trener, który przez ostatnie sześć lat pracował w Unii Janikowo wzmocnił kadrę szkoleniową naszego klubu. Posiadający licencję UEFA A szkoleniowiec będzie w Huraganie pełnił dwie funkcje.

  więcej