Marek Małek dołączył do kadry trenerskiej naszego klubu

Marek Małek dołączył do kadry trenerskiej naszego klubu

Wraz z początkiem września do kadry trenerskiej Huraganu dołączył 29-letni Marek Małek.

W rundzie jesiennej obecnego sezonu będzie prowadził drugi zespół młodzików, który na co dzień nie rywalizuje w ligowych rozgrywkach.

Dotąd ten zespół prowadził trener Maciej Olejniczak, który trenował dwie grupy wiekowe. Teraz skupi się wyłącznie na pracy z drużyną orlików.

Nowy szkoleniowiec jest Absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, specjalizacja trenerska. Posiada licencje UEFA B. Świeżo upieczony mieszkaniec Pobiedzisk, na co dzień pracuje również z młodzieżą w Piaście Kobylnica z którym związany jest od 2012 roku. Warto nadmienić, że trener Małek od 2010 jest również czynnym sędzią piłkarskim. Witamy na pokładzie i życzmy powodzenia!

W tym momencie w naszym klubie od seniorów do żaków z zawodnikami Huraganu pracuje łącznie ośmiu trenerów. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Trampkarze po obozie w Pobierowie
  15 września 2021 r.
  Trampkarze po obozie w Pobierowie

  W dniach 5-11. września drużyna trampkarzy Huraganu (roczniki 2008-2009) przebywała na obozie sportowym w nadmorskim Pobierowie. Do dyspozycji drużyny było boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią, na którym czerwono-czarni zaliczyli osiem jednostek treningowych.

  więcej 
 • Huragan z gradem… bramek
  14 września 2021 r.
  Huragan z gradem… bramek

  Podczas ostatniego weekendu w 5 meczach z udziałem naszych drużyn padło aż 30 bramek! Zapraszamy do krótkiej relacji z meczów zespołów Akademii Huragan Pobiedziska.

  Juniorzy swój pierwszy mecz w obecnej kolejce zagrali już we wtorek. Był to efekt przełożenia meczu z wcześniejszego weekendu.

  więcej 
 • Intensywny weekend drużyn Akademii
  7 września 2021 r.
  Intensywny weekend drużyn Akademii

  Piłkarska jesień rozpoczęła się na dobre. W miniony weekend wszystkie nasze zespoły brały udział w rozgrywkach pod patronatem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

  Drużyny żaków oraz orlików w tym sezonie rozgrywają cykl turniejów, podczas których nie jest prowadzona klasyfikacja miejsc i punktów.

  więcej