Marek Małek dołączył do kadry trenerskiej naszego klubu

Marek Małek dołączył do kadry trenerskiej naszego klubu

Wraz z początkiem września do kadry trenerskiej Huraganu dołączył 29-letni Marek Małek.

W rundzie jesiennej obecnego sezonu będzie prowadził drugi zespół młodzików, który na co dzień nie rywalizuje w ligowych rozgrywkach.

Dotąd ten zespół prowadził trener Maciej Olejniczak, który trenował dwie grupy wiekowe. Teraz skupi się wyłącznie na pracy z drużyną orlików.

Nowy szkoleniowiec jest Absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, specjalizacja trenerska. Posiada licencje UEFA B. Świeżo upieczony mieszkaniec Pobiedzisk, na co dzień pracuje również z młodzieżą w Piaście Kobylnica z którym związany jest od 2012 roku. Warto nadmienić, że trener Małek od 2010 jest również czynnym sędzią piłkarskim. Witamy na pokładzie i życzmy powodzenia!

W tym momencie w naszym klubie od seniorów do żaków z zawodnikami Huraganu pracuje łącznie ośmiu trenerów. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Runda jesienna zakończona
  1 grudnia 2022 r.
  Runda jesienna zakończona

  W ostatnich dniach listopada swoje zaległe mecze rozegrały zespoły juniora i młodzika. Dodatkowo żaki wzięły udział w turnieju GES-CUP. Zapraszamy na podsumowanie ostatni rywalizacji naszych drużyn młodzieżowych w 2022 roku.

  więcej 
 • Zima pokrzyżowała plany ligowcom
  23 listopada 2022 r.
  Zima pokrzyżowała plany ligowcom

  Nagłe i intensywne opady śniegu sprawiły, że zaplanowane na niedzielę mecze młodzików i juniorów zostały odwołane. Zatem jedynym piłkarskim wydarzeniem minionego weekendu była sobotnia gra kontrolna orlików z drugim zespołem trampkarzy.

  więcej 
 • Ostatni, udany akord trampkarzy
  15 listopada 2022 r.
  Ostatni, udany akord trampkarzy

  W miniony weekend trampkarze i młodziki rywalizowali o ligowe punkty. Niestety największą bolączką naszych ekip okazały się drugie połowy meczów.

  Zapraszamy do przeczytania relacji z poczynań naszej młodzieży.

  więcej