Pewne wygrane juniorów i rezerw

Pewne wygrane juniorów i rezerw

Kolejny meczowy weekend mają za sobą nasze drużyny młodzieżowe.

Tym razem na boisku rywalizowały ekipy orlików, młodzików, juniorów oraz rezerw.

Wszyscy oprócz drugiej seniorskiej ekipy swoje mecze rozegrali na wyjeździe.

Pierwszy w sobotę o 11. na boisko wybiegł zespół młodzików, który niestety poniósł pierwszą ligową porażkę. Lepsi okazali się rówieśnicy z Niechanowo, którzy wygrali 3:1 (1:0). Autorem honorowego trafienia dla Pobiedziszczan był Mateusz Stelmaszak.

Pół godziny później do walki o pierwszej ligowe punkty przystąpili juniorzy. W Suchym Lesie miejscowe Suchary musiały uznać wyższość piłkarzy Huraganu, którzy pewnie wygrali 8:2 (2:0) po trafieniach Dawida Cieśli (3), Krzysztofa Kozaneckiego, Kacpra Kalczyńskiego, Dawida Górzyńskiego, Sergiusza Kaźmierczaka oraz Antoniego Misiura.

W niedzielę z kolei do boiskowej walki przystąpiły orliki oraz zespół rezerw. Orlik przegrał po trudnym meczu w Swarzędzu z Unią 1:6 (0:2), a jedyne trafienie dla HP zaliczył Dominik Pawlak. Drużyna rezerw z kolei poszła śladem pierwszej ekipy i również 2:0 (1:0) pokonała swoich rywali. Obie bramki w meczu z KS Uchorowo zdobył Marcin Jesionkowski.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! Terminarze, tabele oraz kadry drużyn w zakładce Akademia.

Przypominamy również, że jeśli szukasz namiarów na trenera lub kierownika danej grupy, zajrzyj w zakładkę Klub -> Trenerzy/kierownicy lub Kontakt(gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Podsumowanie weekendu Akademii
  22 kwietnia 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  W miniony weekend odbyła się druga kolejka ligowa zespołów młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska. Tym razem swoje spotkania ligowe rozegrały zespoły Juniora, Trampkarza oraz Młodzika. Najmłodsi zawodnicy z zespołów Orlika, Żaka oraz Skrzata nie brały udziału w turniejach bezwynikowych.

  więcej 
 • Podsumowanie weekendu Akademii
  16 kwietnia 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  W miniony weekend ligowe zmagania w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024 rozpoczęły zespoły Akademii Huraganu Pobiedziska. Nasza młodzież wzięła udział zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i w turniejach bezwynikowych wśród najmłodszych grup wiekowych.

  więcej 
 • Zebrania z Rodzicami
  5 kwietnia 2024 r.
  Zebrania z Rodzicami

  Wczoraj odbyło się drugie spotkanie Rodziców zawodników w naszej Akademii z przedstawicielami klubu. Udział wzięli Rodzice z zespołów juniora, trampkarza oraz skrzata. Z ramienia klubu tym razem w spotkaniu udział wzięli Grzegorz Krawczyk, Paweł Krawczyk, Mateusz Bernaś oraz Adam Wróblewicz.

  więcej