Pewne wygrane juniorów i rezerw

Pewne wygrane juniorów i rezerw

Kolejny meczowy weekend mają za sobą nasze drużyny młodzieżowe.

Tym razem na boisku rywalizowały ekipy orlików, młodzików, juniorów oraz rezerw.

Wszyscy oprócz drugiej seniorskiej ekipy swoje mecze rozegrali na wyjeździe.

Pierwszy w sobotę o 11. na boisko wybiegł zespół młodzików, który niestety poniósł pierwszą ligową porażkę. Lepsi okazali się rówieśnicy z Niechanowo, którzy wygrali 3:1 (1:0). Autorem honorowego trafienia dla Pobiedziszczan był Mateusz Stelmaszak.

Pół godziny później do walki o pierwszej ligowe punkty przystąpili juniorzy. W Suchym Lesie miejscowe Suchary musiały uznać wyższość piłkarzy Huraganu, którzy pewnie wygrali 8:2 (2:0) po trafieniach Dawida Cieśli (3), Krzysztofa Kozaneckiego, Kacpra Kalczyńskiego, Dawida Górzyńskiego, Sergiusza Kaźmierczaka oraz Antoniego Misiura.

W niedzielę z kolei do boiskowej walki przystąpiły orliki oraz zespół rezerw. Orlik przegrał po trudnym meczu w Swarzędzu z Unią 1:6 (0:2), a jedyne trafienie dla HP zaliczył Dominik Pawlak. Drużyna rezerw z kolei poszła śladem pierwszej ekipy i również 2:0 (1:0) pokonała swoich rywali. Obie bramki w meczu z KS Uchorowo zdobył Marcin Jesionkowski.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! Terminarze, tabele oraz kadry drużyn w zakładce Akademia.

Przypominamy również, że jeśli szukasz namiarów na trenera lub kierownika danej grupy, zajrzyj w zakładkę Klub -> Trenerzy/kierownicy lub Kontakt(gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Turnieje, mecze, rywalizacja
  19 października 2021 r.
  Turnieje, mecze, rywalizacja

  Za nami kolejny weekend pełen piłkarskich emocji. Dużo pozytywnej energii, zabawy i jakości piłkarskiej przyniosły dwa turnieje WZPN, w których udział brały zespoły żaka oraz orlika. Dodatkowo orlicy byli gospodarzem turnieju, który za rekomendacją PZPN przybiera formę rodzinnego pikniku.

  więcej 
 • Trudny weekend za zespołami rywalizującymi w rozgrywkach ligowych
  12 października 2021 r.
  Trudny weekend za zespołami rywalizującymi w rozgrywkach ligowych

  Miniony weekend niestety nie będzie miło wspominany przez nasze zespoły rywalizujące w ligowych rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Nie przegrał tylko zespół juniorów.

  więcej 
 • Mocne uderzenie Huraganu!
  5 października 2021 r.
  Mocne uderzenie Huraganu!

  W miniony weekend byliśmy obecni we wszystkich możliwych rozgrywkach, począwszy od drużyny żaka, aż po zespoły seniorskie.

  Co więcej - trzy na cztery spotkania, w których prowadzona jest klasyfikacja nasze zespoły odniosły zwycięstwa!

  więcej