Pewne wygrane juniorów i rezerw

Pewne wygrane juniorów i rezerw

Kolejny meczowy weekend mają za sobą nasze drużyny młodzieżowe.

Tym razem na boisku rywalizowały ekipy orlików, młodzików, juniorów oraz rezerw.

Wszyscy oprócz drugiej seniorskiej ekipy swoje mecze rozegrali na wyjeździe.

Pierwszy w sobotę o 11. na boisko wybiegł zespół młodzików, który niestety poniósł pierwszą ligową porażkę. Lepsi okazali się rówieśnicy z Niechanowo, którzy wygrali 3:1 (1:0). Autorem honorowego trafienia dla Pobiedziszczan był Mateusz Stelmaszak.

Pół godziny później do walki o pierwszej ligowe punkty przystąpili juniorzy. W Suchym Lesie miejscowe Suchary musiały uznać wyższość piłkarzy Huraganu, którzy pewnie wygrali 8:2 (2:0) po trafieniach Dawida Cieśli (3), Krzysztofa Kozaneckiego, Kacpra Kalczyńskiego, Dawida Górzyńskiego, Sergiusza Kaźmierczaka oraz Antoniego Misiura.

W niedzielę z kolei do boiskowej walki przystąpiły orliki oraz zespół rezerw. Orlik przegrał po trudnym meczu w Swarzędzu z Unią 1:6 (0:2), a jedyne trafienie dla HP zaliczył Dominik Pawlak. Drużyna rezerw z kolei poszła śladem pierwszej ekipy i również 2:0 (1:0) pokonała swoich rywali. Obie bramki w meczu z KS Uchorowo zdobył Marcin Jesionkowski.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! Terminarze, tabele oraz kadry drużyn w zakładce Akademia.

Przypominamy również, że jeśli szukasz namiarów na trenera lub kierownika danej grupy, zajrzyj w zakładkę Klub -> Trenerzy/kierownicy lub Kontakt(gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Intensywny i udany okres drużyn Akademii
  22 czerwca 2022 r.
  Intensywny i udany okres drużyn Akademii

  Drużyny Akademii Huraganu Pobiedziska rozegrały w ostatnich 2 tygodniach 6 meczów o ligowe punkty, a także brały udział w turniejach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

  Był to udany czas dla naszych zespołów. Poniżej zapraszamy na relację z ostatnich spotkań.

  więcej 
 • Weekend pełen piłkarskich emocji
  8 czerwca 2022 r.
  Weekend pełen piłkarskich emocji

  Bardzo dużo działo się w weekendowych meczach naszych drużyn, które tym razem rozpoczęły się już w środę.

  Jako pierwsi zmagania rozpoczęli juniorzy, którzy w wyjazdowym meczu ulegli drużynie Nałęcz Ostroróg 4:2.

  więcej 
 • Dobra passa naszych drużyn przerwana
  1 czerwca 2022 r.
  Dobra passa naszych drużyn przerwana

  Po serii dobrych meczów w wykonaniu zespołów Akademii przyszedł czas na weekend bez zwycięstwa.

  Trampkarze ulegli w wyjazdowym meczu Concordii Murowana Goślina 1:5. Kluczowe dla wyniku spotkania okazały się minuty między 18. a 35., w których Huraganiści stracili 4 bramki.

  więcej