MD-Projekt z Kostrzyna dołącza do grona sponsorów HP!

MD-Projekt z Kostrzyna dołącza do grona sponsorów HP!

Miło jest nam poinformować, że firma MD-Projekt Kompleksowe Usługi Inżynierskie Dariusz Śródecki z Kostrzyna Wielkopolskiego dołączyła do czerwono-czarnej drużyny Huraganu!

Główną dziedziną działalności firmy są nadzory inwestorskie w branżach: konstrukcyjno-budowlanej, drogowej, sanitarnej, elektrycznej czy telekomunikacyjnej. 

Wykonuje obowiązkowe przeglądy stanu technicznego obiektów, przeglądy elektryczne, gazowe i kominiarskie oraz opinie i ekspertyzy techniczne. MD Projekt zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji (we wszystkich branżach) oraz obiektów budowlanych.

Witamy serdecznie na pokładzie i dziękujemy za zaufanie! Zachęcamy oczywiście do korzystania z usługi firmy MD-Projekt z Kostrzyna Wielkopolskiego! 

Chcesz również wspierać Huragan? Zapraszamy do kontaktu(gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Firma MIR-RAD dołącza do grona sponsorów!
  29 czerwca 2021 r.
  Firma MIR-RAD dołącza do grona sponsorów!

  Mieszcząca się w oddalonym od Pobiedzisk 4 kilometry Węglewie firma MIR-RAD Pana Mirosława Godka dołączyła do grona sponsorów naszego klubu!

  Cieszymy się niezmiernie, że "kadra" naszych sponsorów staję coraz "szersza". Mamy również nadzieję, że to nie koniec i w najbliższym czasie klub wsparty zostanie kolejnymi firmami z terenu naszej Gminy!

  więcej 
 • Pobiedziski Klub Karpiowy nowym sponsorem naszego klubu!
  21 grudnia 2020 r.
  Pobiedziski Klub Karpiowy nowym sponsorem naszego klubu!

  Do grona wspierających nasze sportowe stowarzyszanie dołączył kolejny podmiot! Tym razem na współpracę z Huraganem zdecydował się Klub Karpiowy działający na terenie Pobiedzisk, zrzeszający w swoich szeregach kilkudziesięciu miłośników wędkarstwa karpiowego! 

  więcej 
 • Wspieraj swoich - skorzystaj z oferty naszych sponsorów!
  3 grudnia 2020 r.
  Wspieraj swoich - skorzystaj z oferty naszych sponsorów!

  Na każdym możliwym korku staramy się promować i dziękować naszym darczyńcom dzięki którym możemy się rozwijać. 

  Zachęcamy w tym specyficznym i trudnym czasie do korzystania z usług naszych sponsorów, którzy niejednokrotnie pokazywali, że w trudnych momentach można na nich liczyć!

  więcej