Mocne uderzenie Huraganu!

Mocne uderzenie Huraganu!

W miniony weekend byliśmy obecni we wszystkich możliwych rozgrywkach, począwszy od drużyny żaka, aż po zespoły seniorskie.

Co więcej - trzy na cztery spotkania, w których prowadzona jest klasyfikacja nasze zespoły odniosły zwycięstwa!

Piłkarski weekend rozpoczęli orlicy, którzy rozegrali turniej WZPN. Młodzi zawodnicy trenerów Roberta Raszewskiego i Przemka Piechockiego cały czas pracują pod kątem indywidualnego rozwoju. Było mnóstwo pozytywnych emocji, pięknych bramek oraz udanych dryblingów.

Tym samym sposobem pracy, oraz formą turniejów podążają żaki prowadzone przez trenerów Przemka Piechockiego i Bartka Cierecha. Nasza najmłodsza drużyna turniej rozegrała w niedzielę i podobnie jak w przypadku orlików byliśmy świadkami bardzo dobrej zabawy, połączonej z rozwojem wszystkich uczestników.

W meczach, gdzie prowadzona jest klasyfikacja nasze zespoły wypadłby bardzo dobrze. Jako pierwsi przed trudnym zadaniem stanęli młodzicy, którzy udali się na wyjazd do Poznania i mecz z zespołem Akademii Kreatywnego Futbolu. Po ciekawym i wyrównanym meczu, nasz zespół odniósł zwycięstwo 1:0, a bramkę zdobył Nikodem Olejniczak.

Minimalnej porażki doznał drugi zespół, który ma wyjeździe przegrał z GKS Gułtowy 1:0. Spotkanie rozpoczęło się od szybko strzelonej bramki przez gospodarzy i mimo kilku dogodnych sytuacji z obu stron wynik nie uległ zmianie już do samego końca.

Dobrze zaprezentowali się juniorzy trenera Adama Stachowiaka, którzy w niedzielne popołudnie pewnie pokonali na własnym obiekcie zespół AP Błękitni Owińska 4:1. Bramki dla juniorów zdobywali: Sergiusz Kaźmierczak (1) oraz Dawid Górzyński (3). Co ciekawe, wyjątkowym hattrickiem popisał się wspomniany Górzyński, który wszystkie trzy bramki zdobył bezpośrednio z rzutu wolnego.

Udane zakończenie weekendu zanotowali trampkarze. W domowym meczu pokonali zespół Chrobrego Gniezno, aż 12:1. Co ciekawe, to goście jako pierwsi otworzyli wynik tego meczu i to dopiero w 31 minucie. Prawdziwy koncert rozpoczął się po przerwie, kiedy to młodzi Huraganiści zdobyli, aż 10 golu. Na listę strzelców wpisali się: Kryspin Kaźmierczak (5), Łukasz Kusztelski (3), Mateusz Frąckowiak, Oliwier Kluczyński, Antoni Piotrowski i Jędrzej Grygier.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)

 powrót

Podobne Newsy