Młodzież trenuje i czeka na inaugurację rozgrywek

Młodzież trenuje i czeka na inaugurację rozgrywek

Wszystkie zespoły młodzieżowe w naszej Akademii od początku roku kalendarzowego zacięcie pracują na treningach, aby jak najlepiej przygotować się do początku rundy wiosennej sezonu 2023/2024.

Zawodnicy ze starszych grup, czyli juniorzy, trampkarze oraz młodzicy oprócz zajęć treningowych, rozgrywają również gry sparingowe, podczas których - odpowiednio - Trenerzy Ritter, Raszewski oraz Garczyński, mogą przetestować nowe ustawienia taktyczne oraz zgrać ze sobą zawodników. Młodsze grupy natomiast trenują w hali i rozwijają się pod kątem zarówno piłkarskim jak i ogólnorozwojowym.

Warto dodać, iż od tych przygotowań wprowadziliśmy nowe metody treningowe, to znaczy profesjonalne treningi motoryczne dla zawodników z zespołów juniora, trampkarza oraz młodzika. Dodatkowe zajęcia motoryczne prowadzone są przez doświadczonego w tym aspekcie Trenera Piotra Paukszteło z firmy Push Your Performance, dzięki czemu zawodnicy poprawią swoje zdolności fizyczne oraz motoryczne, co pomoże im w ich rozwoju sportowym.

 Z niecierpliwością czekamy na początek rozgrywek ligowych, które zostaną zainaugurowane 13 kwietnia. (aw)

Treningi drużyn Akademii

 • Treningi drużyn Akademii
 • Treningi drużyn Akademii
 • Treningi drużyn Akademii
 • Treningi drużyn Akademii
 • Treningi drużyn Akademii
 • Treningi drużyn Akademii
 powrót

Podobne Newsy

 • Podsumowanie weekendu Akademii
  27 maja 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  Wczoraj zakończyła się 7. kolejka ligowa w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Dla najmłodszych zespołów Akademii Huraganu Pobiedziska w kategorii Żaka oraz Skrzata był to ostatni weekend rozgrywek zorganizowanych pod szyldem WZPN w tym sezonie.

  więcej 
 • Podsumowanie 6. kolejki ligowej Akademii
  21 maja 2024 r.
  Podsumowanie 6. kolejki ligowej Akademii

  W miniony weekend odbyła się 6. już kolejka ligowa rundy wiosennej wśród zespołów młodzieżowych Huraganu Pobiedziska.
  Tym samym rozpoczęły się mecze rewanżowe, co zwiastuje, że rozgrywki ligowe zmierzają ku rozstrzygającej fazie!

  więcej 
 • Ligowe zmagania Akademii
  14 maja 2024 r.
  Ligowe zmagania Akademii

  W minioną niedzielę zakończyły się zmagania zespołów młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska, w ramach 5. kolejki ligowej rundy wiosennej sezonu 2023/2024. W ten weekend w rozgrywkach brały udział wszystkie zespoły młodzieżowe, z wyłączeniem zespołu Orlika.

  więcej