Młodzież wraca do ligowej rywalizacji

Młodzież wraca do ligowej rywalizacji

Dwie najstarsze drużyny Akademii Huraganu Pobiedziska, czyli rezerwy i juniorzy młodsi rozpoczęły już sezon 2020/21.

Na swój moment czekają kolejne zespoły, czyli młodziki, orliki i żaki. W najbliższy weekend czekają nas cztery mecze naszej młodzieży.

Po wielu latach przerwy zespół seniorów doczekał się bezpośredniego zaplecza w postaci zespołu rezerw. Podopieczni trenera Roberta Raszewskiego mają za sobą trzy mecze. Zespół rezerw jest młodą drużyną, składającą się głównie z graczy urodzonych w latach 2001-2004. Na zawodników, którzy jeszcze kilka miesięcy temu brali udział w rozgrywkach młodzieżowych czeka obecnie zupełnie nowa rzeczywistość. Jesteśmy jednak przekonani, że dzięki temu wprowadzanie młodych piłkarzy do I drużyny będzie przebiegać w bardziej harmonijny sposób.

Drugi z zespołów - drużyna juniora młodszego, również została przeorganizowana na nowy sezon. W skład zespołu wchodzą głównie zawodnicy urodzeni w latach 2004-2007. Zespół prowadzą trenerzy Adam Stachowiak oraz Krystian Zieliński, którzy w zeszłym sezonie trenowali zespół trampkarzy. Niestety juniorzy młodsi nie zaliczą startu sezonu do udanych. Na inaugurację rozgrywek przegrali z Lubońskim KS 1:5. Bramkę w wyjazdowym meczu zdobył Dawid Górzyński.

W najbliższy weekend do gry wkraczają nasze kolejne zespoły młodzieżowe. Orliki prowadzeni przez trenera Macieja Olejniczaka, oraz młodziki, których trenerem jest Andrzej Ritter. Drużyna orlika w niedzielę rozpoczynie ligową rywalizację wyjazdowym pojedynkiem z Pelikanem Niechanowo, natomiast młodziki również w niedziele na wyjeździe zagrają z Unią Swarzędz. Na termin powrotu do grania czekają jeszcze żaki. 

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! Terminarze, tabele oraz kadry drużyn w zakładce Akademia.

Przypominamy również, że jeśli szukasz namiarów na trenera lub kierownika danej grupy, zajrzyj w zakładkę Klub -> Trenerzy/kierownicy lub Kontakt(gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Trampkarze po obozie w Pobierowie
  15 września 2021 r.
  Trampkarze po obozie w Pobierowie

  W dniach 5-11. września drużyna trampkarzy Huraganu (roczniki 2008-2009) przebywała na obozie sportowym w nadmorskim Pobierowie. Do dyspozycji drużyny było boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią, na którym czerwono-czarni zaliczyli osiem jednostek treningowych.

  więcej 
 • Huragan z gradem… bramek
  14 września 2021 r.
  Huragan z gradem… bramek

  Podczas ostatniego weekendu w 5 meczach z udziałem naszych drużyn padło aż 30 bramek! Zapraszamy do krótkiej relacji z meczów zespołów Akademii Huragan Pobiedziska.

  Juniorzy swój pierwszy mecz w obecnej kolejce zagrali już we wtorek. Był to efekt przełożenia meczu z wcześniejszego weekendu.

  więcej 
 • Intensywny weekend drużyn Akademii
  7 września 2021 r.
  Intensywny weekend drużyn Akademii

  Piłkarska jesień rozpoczęła się na dobre. W miniony weekend wszystkie nasze zespoły brały udział w rozgrywkach pod patronatem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

  Drużyny żaków oraz orlików w tym sezonie rozgrywają cykl turniejów, podczas których nie jest prowadzona klasyfikacja miejsc i punktów.

  więcej