Młodzież wraca do ligowej rywalizacji

Młodzież wraca do ligowej rywalizacji

Dwie najstarsze drużyny Akademii Huraganu Pobiedziska, czyli rezerwy i juniorzy młodsi rozpoczęły już sezon 2020/21.

Na swój moment czekają kolejne zespoły, czyli młodziki, orliki i żaki. W najbliższy weekend czekają nas cztery mecze naszej młodzieży.

Po wielu latach przerwy zespół seniorów doczekał się bezpośredniego zaplecza w postaci zespołu rezerw. Podopieczni trenera Roberta Raszewskiego mają za sobą trzy mecze. Zespół rezerw jest młodą drużyną, składającą się głównie z graczy urodzonych w latach 2001-2004. Na zawodników, którzy jeszcze kilka miesięcy temu brali udział w rozgrywkach młodzieżowych czeka obecnie zupełnie nowa rzeczywistość. Jesteśmy jednak przekonani, że dzięki temu wprowadzanie młodych piłkarzy do I drużyny będzie przebiegać w bardziej harmonijny sposób.

Drugi z zespołów - drużyna juniora młodszego, również została przeorganizowana na nowy sezon. W skład zespołu wchodzą głównie zawodnicy urodzeni w latach 2004-2007. Zespół prowadzą trenerzy Adam Stachowiak oraz Krystian Zieliński, którzy w zeszłym sezonie trenowali zespół trampkarzy. Niestety juniorzy młodsi nie zaliczą startu sezonu do udanych. Na inaugurację rozgrywek przegrali z Lubońskim KS 1:5. Bramkę w wyjazdowym meczu zdobył Dawid Górzyński.

W najbliższy weekend do gry wkraczają nasze kolejne zespoły młodzieżowe. Orliki prowadzeni przez trenera Macieja Olejniczaka, oraz młodziki, których trenerem jest Andrzej Ritter. Drużyna orlika w niedzielę rozpoczynie ligową rywalizację wyjazdowym pojedynkiem z Pelikanem Niechanowo, natomiast młodziki również w niedziele na wyjeździe zagrają z Unią Swarzędz. Na termin powrotu do grania czekają jeszcze żaki. 

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! Terminarze, tabele oraz kadry drużyn w zakładce Akademia.

Przypominamy również, że jeśli szukasz namiarów na trenera lub kierownika danej grupy, zajrzyj w zakładkę Klub -> Trenerzy/kierownicy lub Kontakt(gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Udany weekend dla drużyn Akademii
  17 września 2020 r.
  Udany weekend dla drużyn Akademii

  Cztery z sześciu drużyn naszej Akademii w miniony weekend wybiegły na boisko. Żaki, orliki, młodziki i zespół rezerw z pewnością mogą zaliczyć swoje występy do udanych.

  Cieszy również fakt, że mecze i rozgrywki młodzieżowe odbywają się bez żadnych zakłóceń.

  więcej 
 • Co słychać w grupach młodzieżowych?
  20 lipca 2020 r.
  Co słychać w grupach młodzieżowych?

  Młodzieżowe zespoły Huraganu Pobiedziska przystąpiły do przygotowań do nowego z sezonu 2020/21 ze zdwojoną energią. Przerwa w rozgrywkach, trwająca od połowy marca wzbudziła we wszystkich zawodnikach ogromny głód do treningów. Zapraszamy na krótkie podsumowanie przygotowań w wykonaniu naszych sześciu drużyn.

  więcej 
 • Trener poszukiwany!
  2 czerwca 2020 r.
  Trener poszukiwany!

  Zarząd naszego stowarzyszenia poszukuje trenera, który zostałby szkoleniowcem nowo tworzonego zespołu skrzatów Huraganu. Drużyna zawodników urodzonych w latach 2014/15 miałaby rozpocząć regularne zajęcia od połowy lipca.

  Kandydat posiadać musi licencje minimum UEFA Grassroots C. Możliwe jest również prowadzenie dodatkowego, drugiego rocznika czyli łącznie dwóch grup.

  więcej