Zapowiedź - sobota, 14:00, Concordia Murowana Goślina - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 14:00, Concordia Murowana Goślina - HURAGAN

Runda jesienna nabiera tempa. Po tym weekendzie zespoły będą miały za sobą już 1/3 spotkań, czyli 6 z 18 kolejek. Przed Huraganistami jutro mecz wyjazdowy. Rywalem Pobiedziszczan będzie aktualny mistrz naszej ligi - Concordia Murowana Goślina. 

Concordia powinna teraz rywalizować na boiskach IV ligi. Niestety klub po zajęciu pierwszego miejsca w lidze w minionym sezonie zrezygnował z awansu. Aktualnie, po pięciu rozegranych kolejkach piłkarze z Murowanej Gośliny mocno zawodzą swoich sympatyków. Zespołowi trenera Radosława Wrzesińskiego nie udało się dotąd zdobyć choćby punktu. To jednak nie znaczy, że czerwono-czarnych czeka łatwy pojedynek...

Doświadczony zespół Concordii, do którego z meczu na mecz powracają kolejni kluczowi dla tego zespołu zawodnicy m.in. Bartosz Szpalik czy Mateusz Styczyński z pewnością prędzej czy później będzie chciał wrócić na swoje tory i zacząć punktować. Tym bardziej, że dotąd 4 z 5 meczów przegrali jedną bramką w końcówkach spotkań. W minionym jednorundowym sezonie w Pobiedziskach lepsi byli rywale, którzy wygrali 1:0.

Sobotnie zawody, które rozpoczną się o godzinie 14:00 na stadionie w Murowanej Goślinie poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Miłosz Garstecki, a pomagać mu będą Dariusz Złotnicki oraz Kacper Wilk.

Wynik meczu w Murowanej Goślinie na żywo śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). 

W weekend swoje mecze rozegra również nasza młodzież. Poniżej plan gier rezerw, juniorów, młodzików oraz orlików. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Zapowiedź - sobota, 14:00, Leśnik Margonin - HURAGAN
  5 marca 2021 r.
  Zapowiedź - sobota, 14:00, Leśnik Margonin - HURAGAN

  Szybciej niż zwykle i po zdecydowanie krótszej przerwie zimowej do ligowej rywalizacji powrócą seniorzy naszego klubu. Od ostatniego meczu o punkty minie dokładnie 91 dni. 

  Rundę wiosenną sezonu 2020/21 Huraganiści rozpoczną w Margoninie, na boisku rywala o godzinie 14. Będzie to XVIII koleja V ligi

  więcej 
 • Zapowiedź - sobota, 16:00, Zamek Gołańcz - HURAGAN
  4 grudnia 2020 r.
  Zapowiedź - sobota, 16:00, Zamek Gołańcz - HURAGAN

  W sobotę 5 grudnia (!) o godzinie 16. przy nowo powstałym sztucznym oświetleniu na obiekcie w Gołańczy Huraganiści rozegrają ostatni mecz rundy jesiennej sezonu 2020/21. Spotkanie pierwotnie miało zostać rozegrane dwa tygodnie temu, lecz wskutek zagrożenia epidemicznego zostało przełożone.

  więcej 
 • Zapowiedź - sobota, 14:00, HURAGAN - Orkan Śmiłowo
  13 listopada 2020 r.
  Zapowiedź - sobota, 14:00, HURAGAN - Orkan Śmiłowo

  Przed Huraganistami ostatni mecz na własnym terenie w 2020 roku.

  W sobotę o godzinie 14:00 zagramy z dwunastym w tabeli, ligowym beniaminkiem Orkanem Śmiłowo. 

  Będzie to pierwsze historyczne starcie obu drużyn. Wcześniej zespoły nie spotkały się nawet w meczu sparingowym. 

  więcej