Na "świeżość" trzeba jeszcze poczekać

Trzy dni po powrocie ze zgrupowania w Licheniu Starym Huraganiści rozegrali kolejny, już siódmy mecz kontrolny w zimowym okresie przygotowawczym. Nasz zespół przegrał z liderem V ligi Lipnem Stęszew 0:3 (0:3).

Po wtorkowym treningu, w środę na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Poznaniu (na Golęcinie) rywalem naszej drużyny był mocno "pukający" do drzwi IV ligi zespół ze Stęszewa.

Rywale wynik ustalili w pierwszej połowie po prostych błędach czerwono-czarnych i golach przeciwników w minutach 17', 35' i 38'.

Nie da się ukryć, że po podopiecznych trenera Pawła Kutyni mocno widać było jeszcze trudy ubiegłotygodniowego, sześciodniowego obozu.

W środowym meczu zagrało 20 zawodników. Zabrakło Daniela Brylewskiego, Patryka Jóźwiaka, Bartosza Żołądkiewicza, Mateusza Chachuły i Maksymiliana Janowskiego.

Przed Huraganistami ostatni sprawdzian przed wznowieniem rozgrywek. W najbliższy piątek o godzinie 20. w Trzemesznie rywalem HP będzie Pogoń Mogilno (3 m-ce, IV liga kujawsko-pomorska).

Pierwsza wiosenna kolejka zaplanowana została na sobotę 5 marca. O godzinie 15. we Wrześni zagramy z miejscową Victorią. (gk)