Na "świeżość" trzeba jeszcze poczekać

Na "świeżość" trzeba jeszcze poczekać

Trzy dni po powrocie ze zgrupowania w Licheniu Starym Huraganiści rozegrali kolejny, już siódmy mecz kontrolny w zimowym okresie przygotowawczym. Nasz zespół przegrał z liderem V ligi Lipnem Stęszew 0:3 (0:3).

Po wtorkowym treningu, w środę na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Poznaniu (na Golęcinie) rywalem naszej drużyny był mocno "pukający" do drzwi IV ligi zespół ze Stęszewa.

Rywale wynik ustalili w pierwszej połowie po prostych błędach czerwono-czarnych i golach przeciwników w minutach 17', 35' i 38'.

Nie da się ukryć, że po podopiecznych trenera Pawła Kutyni mocno widać było jeszcze trudy ubiegłotygodniowego, sześciodniowego obozu.

W środowym meczu zagrało 20 zawodników. Zabrakło Daniela Brylewskiego, Patryka Jóźwiaka, Bartosza Żołądkiewicza, Mateusza Chachuły i Maksymiliana Janowskiego.

Przed Huraganistami ostatni sprawdzian przed wznowieniem rozgrywek. W najbliższy piątek o godzinie 20. w Trzemesznie rywalem HP będzie Pogoń Mogilno (3 m-ce, IV liga kujawsko-pomorska). 

Pierwsza wiosenna kolejka zaplanowana została na sobotę 5 marca. O godzinie 15. we Wrześni zagramy z miejscową Victorią. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej 
 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej