Nie było mocnych na młodych Huraganistów!

Nie było mocnych na młodych Huraganistów!

Miniony tydzień rozgrywkowy był niezwykle udany dla naszych drużyn. Bez wątpienia największym wydarzeniem było przypieczętowanie awansu do IV ligi przez zespół seniorski.

Jednakże zespoły Akademii spisały się równie dobrze. W 6 meczach, żadna z naszych drużyn nie zaznała porażki!

Piłkarskie granie rozpoczął zespół młodzika. Podopieczni trenera Andrzeja Rittera rozegrali bardzo wyrównane spotkanie z drużyną Avii Kamionki, zakończone bezbramkowym remisem.

Niewykorzystane sytuacje w meczu z Kamionkami, udało się poprawić w meczu z Vitcovią Witkowo. Młodzicy pewnie pokonali przyjezdnych 3:0, a bramki dla naszego zespołu strzelali Mateusz Stelmaszyk, Kryspin Kaźmierczak oraz Bartłomiej Jędrusiak.

Skromnym zwycięstwem zakończyło się spotkanie orlików z drużyną AP Champions Poznań. Niezwykle rzadki wynik w tej kategorii wiekowej 1:0 wciąż sprawia, że podopieczni Macieja Olejniczaka jako jedyni pozostają niepokonani w tej rundzie. Bramkę dla Huraganu zdobył Jakub Sudoł.

Udaną sobotę mieli również juniorzy. Podopieczni trenera Adam Stachowiaka wygrli w Grodzisku z miejscowym GAP 2:1 po golach Dawida Cieśli.

Rezerwy gościły w niedzielę w Pobiedziskach zespół Fary Pelikana Żydowo. Po ciekawej pierwszej połowie i nieco gorszym widowisku w drugiej odsłonie meczu Huraganiści zremisowali mecz 2:2. Bramki dla naszej drużyny zdobywali Marcin Jesionkowski oraz gol samobójczy.

Warto zaznaczyć, że również żaki trenerów Roberta Raszewskiego oraz Przemysława Piechockiego uczestniczyły w rozgrywkach WZPN. Zgodnie formułą wprowadzoną w tym sezonie był to turniej w formie piłkarskiego pikniku. Na tego typu wydarzeniach nie są prowadzone klasyfikacje punktowe, a głównym założeniem jest dobra zabawa i integracja środowiska piłkarskiego.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Intensywny i udany okres drużyn Akademii
  22 czerwca 2022 r.
  Intensywny i udany okres drużyn Akademii

  Drużyny Akademii Huraganu Pobiedziska rozegrały w ostatnich 2 tygodniach 6 meczów o ligowe punkty, a także brały udział w turniejach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

  Był to udany czas dla naszych zespołów. Poniżej zapraszamy na relację z ostatnich spotkań.

  więcej 
 • Weekend pełen piłkarskich emocji
  8 czerwca 2022 r.
  Weekend pełen piłkarskich emocji

  Bardzo dużo działo się w weekendowych meczach naszych drużyn, które tym razem rozpoczęły się już w środę.

  Jako pierwsi zmagania rozpoczęli juniorzy, którzy w wyjazdowym meczu ulegli drużynie Nałęcz Ostroróg 4:2.

  więcej 
 • Dobra passa naszych drużyn przerwana
  1 czerwca 2022 r.
  Dobra passa naszych drużyn przerwana

  Po serii dobrych meczów w wykonaniu zespołów Akademii przyszedł czas na weekend bez zwycięstwa.

  Trampkarze ulegli w wyjazdowym meczu Concordii Murowana Goślina 1:5. Kluczowe dla wyniku spotkania okazały się minuty między 18. a 35., w których Huraganiści stracili 4 bramki.

  więcej