Nie było mocnych na młodych Huraganistów!

Nie było mocnych na młodych Huraganistów!

Miniony tydzień rozgrywkowy był niezwykle udany dla naszych drużyn. Bez wątpienia największym wydarzeniem było przypieczętowanie awansu do IV ligi przez zespół seniorski.

Jednakże zespoły Akademii spisały się równie dobrze. W 6 meczach, żadna z naszych drużyn nie zaznała porażki!

Piłkarskie granie rozpoczął zespół młodzika. Podopieczni trenera Andrzeja Rittera rozegrali bardzo wyrównane spotkanie z drużyną Avii Kamionki, zakończone bezbramkowym remisem.

Niewykorzystane sytuacje w meczu z Kamionkami, udało się poprawić w meczu z Vitcovią Witkowo. Młodzicy pewnie pokonali przyjezdnych 3:0, a bramki dla naszego zespołu strzelali Mateusz Stelmaszyk, Kryspin Kaźmierczak oraz Bartłomiej Jędrusiak.

Skromnym zwycięstwem zakończyło się spotkanie orlików z drużyną AP Champions Poznań. Niezwykle rzadki wynik w tej kategorii wiekowej 1:0 wciąż sprawia, że podopieczni Macieja Olejniczaka jako jedyni pozostają niepokonani w tej rundzie. Bramkę dla Huraganu zdobył Jakub Sudoł.

Udaną sobotę mieli również juniorzy. Podopieczni trenera Adam Stachowiaka wygrli w Grodzisku z miejscowym GAP 2:1 po golach Dawida Cieśli.

Rezerwy gościły w niedzielę w Pobiedziskach zespół Fary Pelikana Żydowo. Po ciekawej pierwszej połowie i nieco gorszym widowisku w drugiej odsłonie meczu Huraganiści zremisowali mecz 2:2. Bramki dla naszej drużyny zdobywali Marcin Jesionkowski oraz gol samobójczy.

Warto zaznaczyć, że również żaki trenerów Roberta Raszewskiego oraz Przemysława Piechockiego uczestniczyły w rozgrywkach WZPN. Zgodnie formułą wprowadzoną w tym sezonie był to turniej w formie piłkarskiego pikniku. Na tego typu wydarzeniach nie są prowadzone klasyfikacje punktowe, a głównym założeniem jest dobra zabawa i integracja środowiska piłkarskiego.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Trampkarze po obozie w Pobierowie
  15 września 2021 r.
  Trampkarze po obozie w Pobierowie

  W dniach 5-11. września drużyna trampkarzy Huraganu (roczniki 2008-2009) przebywała na obozie sportowym w nadmorskim Pobierowie. Do dyspozycji drużyny było boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią, na którym czerwono-czarni zaliczyli osiem jednostek treningowych.

  więcej 
 • Huragan z gradem… bramek
  14 września 2021 r.
  Huragan z gradem… bramek

  Podczas ostatniego weekendu w 5 meczach z udziałem naszych drużyn padło aż 30 bramek! Zapraszamy do krótkiej relacji z meczów zespołów Akademii Huragan Pobiedziska.

  Juniorzy swój pierwszy mecz w obecnej kolejce zagrali już we wtorek. Był to efekt przełożenia meczu z wcześniejszego weekendu.

  więcej 
 • Intensywny weekend drużyn Akademii
  7 września 2021 r.
  Intensywny weekend drużyn Akademii

  Piłkarska jesień rozpoczęła się na dobre. W miniony weekend wszystkie nasze zespoły brały udział w rozgrywkach pod patronatem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

  Drużyny żaków oraz orlików w tym sezonie rozgrywają cykl turniejów, podczas których nie jest prowadzona klasyfikacja miejsc i punktów.

  więcej