Zapowiedź - sobota, 17:00, HURAGAN - Zamek Gołańcz

Zapowiedź - sobota, 17:00, HURAGAN - Zamek Gołańcz

Ostatni domowy mecz trwającej piłkarskiej kampanii przed nami! W sobotę o godzinie 17. pewni mistrzostwa ligi podejmować będziemy piąty w tabeli Zamek Gołańcz.

Już teraz serdecznie zapraszamy po meczu na fetę i oficjalne świętowanie awansu naszej drużyny do IV ligi!

Chwilę po zakończeniu meczu wspólnie z kibicami czerwono-czarni oficjalnie, uroczyście odbiorą puchary z rąk Burmistrza MiG Pobiedziska oraz przedstawicieli WZPN. Wzorem wydarzeń z okazji awansu sprzed 8 lat ceremonia odbędzie się przed trybuną krytą, a kibicie będą mogli przemieścić z trybuny otwartej na drugą stronę obiektu.

Wracając do meczu, dla rywali będzie to trzeci wyjazd w tym roku (dotąd dwie porażki). Zamek większość spotkań pierwszej rundy ze względu na remonty na własnym obiekcie rozegrał na wyjeździe. Jesienią, a nawet zimą bo wskutek pandemii dopiero w grudniu rozegrany został mecz pierwszej rundy pomiędzy zespołami. Zakończył się on bezbramkowym remisem (news, fotorelacja, HuraganTV).

Sobotnie zawody, które rozpoczną się o godzinie 17:00 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Krzysztof Banasiuk, a pomagać mu będą Tomasz Jóźwiak oraz Janusz Tyrpin.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - SKP Słupca
  17 września 2021 r.
  Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - SKP Słupca

  Po 46. latach przerwy Huragan Pobiedziska zmierzy się w rozgrywkach ligowych z zespołem SKP Słupca. W sobotnie popołudnie o godzinie 16. na własnym terenie rozegrana zostanie VIII kolejka IV ligi.

  Zespół ze Słupcy podobnie jak HP jest w tym sezonie beniaminkiem.

  więcej 
 • Zapowiedź - piątek, 18:00, HURAGAN - Unia Swarzędz
  9 września 2021 r.
  Zapowiedź - piątek, 18:00, HURAGAN - Unia Swarzędz

  Wyjątkowo w piątek o godzinie 18:00 Huraganiści rozegrają kolejny mecz na czwartoligowych boiskach. Na własnym terenie Pobiedziszczanie w lokalnych derbach zmierzą się ze spadkowiczem z III-ligi Unią Swarzędz.

  Będzie to pojedynek wicelidera Unii i szóstego w tabeli Huraganu (różnica zaledwie jednego punktu).

  więcej 
 • Zapowiedź - sobota, 15:00, Olimpia Koło - HURAGAN
  3 września 2021 r.
  Zapowiedź - sobota, 15:00, Olimpia Koło - HURAGAN

  Do Koła w sobotnie popołudnie udadzą się piłkarze seniorów naszego klubu. W ramach VII kolejki IV ligi Huraganiści zmierzą się z miejscową Olimpią zajmującą jak dotąd 19. miejsce w tabeli. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00.

  Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). 

  więcej