Ogólnopolskie sukcesy naszych wychowanków!

Ogólnopolskie sukcesy naszych wychowanków!

Barbara Wierzbińska oraz Bartosz Stasiak czyli 13-letnia zawodniczka młodzików i 19-letni zawodnik seniorów Huraganu maja na swoim koncie sukcesy rangi ogólnopolskiej! 

 Oboje niedawno zapisali na swoim koncie zdobycie Mistrzostwa Polski. Basia wraz z reprezentacją Wielkopolski U-14 dziewcząt zdobyła Mistrzostwo Polski w swojej kategorii, z kolei Bartek w barwach klubu Spartan Lublin zdobył Mistrzostwo Polski Niesłyszących!

19 07 03

Zespół dziewcząt w którym Basia Wierzbińska występuje regularnie od dłuższego czasu po dotarciu do Finału Mistrzostw Polski Kadr Wojewódzkich wygrał 12 czerwca w Jarocinie z reprezentacją Małopolski po rzutach karnych. Tym samym młode zawodniczki reprezentujące nasze województwo zostały najlepszymi piłkarkami w swojej kategorii w Polsce!

19 07 03 1Bartosz Stasiak był z kolei podstawowym zawodnikiem finałowych rozgrywek Mistrzostw Polski Niesłyszących rozgrywając w pełnym wymiarze czasowym wszystkie trzy spotkania. Po dwóch wygranych i remisie z zespołami z Warszawy (4:2, gol naszego zawodnika), Wrocławia (2:2) i Krakowa (4:1) drużyna zrzeszona w Polskim Związku Sportu Niesłyszących została najlepszą drużyna w naszym kraju. Zawody odbyły się 17 maja w Lublinie.

Warto zaznaczyć, że barwy Spartana Lublin reprezentował również wychowanek Huraganu Jan Paczyński, który obecnie reprezentuje zespół III-ligowego Sokoła Kleczew. Z trzema golami został wspólnie z trójką innych zawodników najlepszym strzelcem zawodów.

Jeszcze jeden z naszych zawodników może pochwalić się ciekawym osiągnieciem. 18-letni Ryszard Wierzbiński występujący w seniorach i juniorach HP, brat Basi, wziął udział w czerwcowym zgrupowaniu U-19 organizacji Polish Soccer Skills w Holandii pokazując swoje umiejętności w turnieju oraz sparingach z drużynami Holenderskimi.

Wielkie gratulacje dla naszych wychowanków za osiągane sukcesy, które z pewnością cieszą wszystkich, którym dobro naszego klubu leży na sercu! Powodzenia w dalszych wyzwaniach!

 powrót

Podobne Newsy

 • Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!
  10 kwietnia 2020 r.
  Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

  W tym trudnym, ale przecież jak zawsze wyjątkowym czasie Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy wszystkim kibicom przede wszystkim zdrowia oraz spokoju i nadziei na lepsze jutro. Czasy mamy szczególne, więc i życzenia są niestandardowe. Nie zapomnijcie o najbliższych, których teraz z nami nie ma i łączmy się z nimi myślami. Życzymy wytrwałości i siły, które wszystkim pomogą zmierzyć się z trudną rzeczywistością.

  więcej 
 • Świąteczne życzenia od naszego stowarzyszenia!
  23 grudnia 2019 r.
  Świąteczne życzenia od naszego stowarzyszenia!

  Wszystkim gościom naszej strony, piłkarzom, kibicom oraz sympatykom Huraganu Pobiedziska, życzymy spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2020.

  więcej 
 • Oldboje Huraganu zagrali w turnieju halowym we Wrześni
  18 grudnia 2019 r.
  Oldboje Huraganu zagrali w turnieju halowym we Wrześni

  Organizatorami zawodów w których udział wzięły cztery zespoły byli oldboje Victorii Września. Oprócz Huraganu oraz gospodarzy turnieju zaprezentowały się jeszcze dwie drużyny: Lech Poznań oraz Polonia Środa Wielkopolska. Wydarzenie odbyło się w minioną sobotę.

  więcej