Osiemnaście bramek w sparingu seniorów

Niespotykanym wynikiem zakończył się czwarty sparing seniorów naszego klubu. Huraganiści pokonali KS 1920 Mosina na własnym terenie 17:1 (8:0)... Pierwotnie do Pobiedzisk na mecz miała przyjechać czwartoligowa już Iskra Szydłowo, lecz jak się okazało na ten weekend WZPN wyznaczył rozegranie kolejnej rundy OPP. Nasi niedoszli rywale przegrali z Centrą Ostrów 2:3.

Niestety jak pokazał mecz drużynie z Mosiny daleko do całkiem niedawnych pojedynków obu drużyn na boiskach IV ligi. Pobiedziszczanie dominowali przez pełne 90 minut, a mecz toczył się na połowie przeciwnika. Kanonada strzelecka rozpoczęła się w 7 minucie, a skończyła w 85. Rywale bramkę na 8:1 zdobyli w 55 minucie.

Łupem strzeleckim podzielili się kolejno Mateusz Chachuła (5), Adam Niedzielski (3), David Paku-Tshela (2), Mikołaj Witaszyk (2), Mateusz Siemiński, Łukasz Maciejewski, Przemysław Halasz, Kacper Bienert oraz Marcin Jesionkowski.

Trenerzy Paweł Kutynia i Jacek Przybylski mieli do dyspozycji 20 zawodników. Zabrakło m.in. kontuzjowanego Macieja Ratajskiego oraz Marcina Pająka.

Już w najbliższą środę kolejny test. Również na własnym terenie zagramy z Liderem Swarzędz. Początek meczu na który serdecznie zapraszamy o godzinie 18:30. Terminarz wszystkich gier kontrolnych dostępny tutaj. (gk)

Sparing: HURAGAN - 1920 Mosina 17:1 (8:0)

• Sparing: HURAGAN - 1920 Mosina 17:1 (8:0)