Ostatni, udany akord trampkarzy

Ostatni, udany akord trampkarzy

W miniony weekend trampkarze i młodziki rywalizowali o ligowe punkty. Niestety największą bolączką naszych ekip okazały się drugie połowy meczów.

Zapraszamy do przeczytania relacji z poczynań naszej młodzieży.

Trampkarze, będący gospodarzem w meczu z Concordią Murowana Goślina, dobrze rozpoczęli spotkanie. Za sprawą Mateusza Krąkowskiego w 16' minucie objęli prowadzenie 1:0. Pomimo wielu okazji do podwyższenia wyniku, do przerwy rezultat pozostał bez zmian.

W drugiej połowie skuteczniejsi byli goście, którzy w 62' minucie doprowadzili do wyrównania, tym samym ustalając wynik meczu na 1:1. Było to zarazem ostatnie spotkanie trampkarzy w obecnej rundzie.

Młodzicy udali się na wyjazdowy mecz do Poznania, a ich rywalem był Poznaniak. Pierwsza połowa była bardzo wyrównanym widowiskiem, niestety kluczowe okazał się początek drugiej połowy, gdzie w trakcie 3. minut padły 2. bramki. Pomimo licznych prób nie udało się odrobić strat i ostatecznie młodzi Huraganiści przegrali spotkanie 0:2.

W nadchodzącą niedzielę młodzicy i juniorzy zagrają swoje ostatnie mecze o ligowe punkty. Trzymamy kciuki za udane zakończenie rozgrywek.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • PGBS Pobiedziska gra razem z nami!
  12 czerwca 2024 r.
  PGBS Pobiedziska gra razem z nami!

  Pobiedzisko-Gośliński Bank Spółdzielczy w Pobiedziskach sponsor premium naszego klubu ufundował ponad 100. okazjonalnych koszulek na 100-lecie klubu, w których dzieci i młodzież wystąpiła podczas minionego pikniku.

  więcej 
 • Piknik sportowo-rodzinny
  5 czerwca 2024 r.
  Piknik sportowo-rodzinny

  W minioną niedzielę 2 czerwca na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach odbył się piknik sportowo-rodzinny. Było to pierwsze z wielu zaplanowanych wydarzeń, które mają upamiętnić wyjątkowy rok 100-lecia powstania Huraganu Pobiedziska.

  więcej 
 • Podsumowanie weekendu Akademii
  27 maja 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  Wczoraj zakończyła się 7. kolejka ligowa w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Dla najmłodszych zespołów Akademii Huraganu Pobiedziska w kategorii Żaka oraz Skrzata był to ostatni weekend rozgrywek zorganizowanych pod szyldem WZPN w tym sezonie.

  więcej