Ostatni, udany akord trampkarzy

W miniony weekend trampkarze i młodziki rywalizowali o ligowe punkty. Niestety największą bolączką naszych ekip okazały się drugie połowy meczów.

Zapraszamy do przeczytania relacji z poczynań naszej młodzieży.

Trampkarze, będący gospodarzem w meczu z Concordią Murowana Goślina, dobrze rozpoczęli spotkanie. Za sprawą Mateusza Krąkowskiego w 16' minucie objęli prowadzenie 1:0. Pomimo wielu okazji do podwyższenia wyniku, do przerwy rezultat pozostał bez zmian.

W drugiej połowie skuteczniejsi byli goście, którzy w 62' minucie doprowadzili do wyrównania, tym samym ustalając wynik meczu na 1:1. Było to zarazem ostatnie spotkanie trampkarzy w obecnej rundzie.

Młodzicy udali się na wyjazdowy mecz do Poznania, a ich rywalem był Poznaniak. Pierwsza połowa była bardzo wyrównanym widowiskiem, niestety kluczowe okazał się początek drugiej połowy, gdzie w trakcie 3. minut padły 2. bramki. Pomimo licznych prób nie udało się odrobić strat i ostatecznie młodzi Huraganiści przegrali spotkanie 0:2.

W nadchodzącą niedzielę młodzicy i juniorzy zagrają swoje ostatnie mecze o ligowe punkty. Trzymamy kciuki za udane zakończenie rozgrywek.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)