Wysoka wyjazdowa wygrana seniorów!

Drugi z rzędu, jakże ważny komplet punktów wywalczyła pierwsza drużyna Huraganu. W minioną sobotę na wyjeździe czerwono-czarni pokonali SKP Słupca 3:0 (0:0).

Pierwsza połowa nie zachwyciła. Obie drużyny miały po dwie sytuacje z których mógł paść gol, ale nie były to klarowne okajze. Strzał Pawła Piceluka wyblokował obrońca SKP, a pod bramką Huraganistów w "stykowej" sytuacji górą był Sławomir Janicki.

Druga połowa przyniosła wiele radości blisko trzydziestoosobowej grupie kibiców z Pobiedzisk. Wynik meczu w 52' minucie otworzył Maciej Jakubek, który z bliska pokonał golkipera rywali po idealnym dośrodkowaniu Dawida Ciążyńskiego. Chwilę później ten sam zawodnik mógł podwyższyć na 2:0, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam.

W 74' strzelec pierwszego gola zaliczył asystę przy drugim trafieniu dla HP. Bramkę zdobył Paweł Piceluk który po raz szósty w tym sezonie pokonał bramkarza przeciwników. Wynik meczu ustalił wprowadzony na boisko w 64' minucie Bartosz Żołądkiewicz precyzyjnym strzałem z ok. 16. metrów.

Gospodarze próbowali odpowiedzieć na trafienia czerwono-czarnych, ale byli mało konkretni. Dwa strzały z okolic linii pola karnego minęły słupek bramki HP. Skrót meczu przygotowany przez PrusLee OnTour dostępny na profilu YouTube Barwy Klubowe (tutaj).

Należy zaznaczyć, że sponsorem wyjazdu drużyny seniorów do Słupcy była profesjonalna firma sprzątająca Błysk pana Andrzeja Nekanda-Trepka. Dziękujemy naszemu sponsorowi za dodatkowe wsparcie!