Zapowiedź - sobota, 13:30, SKP Słupca - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 13:30, SKP Słupca - HURAGAN

To już przedostatnia kolejka pierwszej rundy rozgrywek. Rywalem HP na wyjeździe będzie piętnasty zespół ligowej tabeli SKP Słupca. Początek meczu w sobotę o godzinie 13:30.

W poprzednim sezonie w starciu obu drużyn na boisku przy ulicy Gajowej lepsi byli Huraganiści. Czerwono-czarni w kwietniu tego roku wygrali 2:1 po trafieniach Macieja Ratajskiego i Dawida Ciążyńskiego.

Warto zaznaczyć, że po raz pierwszy w tym sezonie trenerzy przy wyborze "meczowej 20-tki" mieli do dyspozycji wszystkich zawodników. Nikogo nie wykluczają kartki, kontuzje, choroby czy inne kwestie uniemożliwiające występ w spotkaniu.

Należy zaznaczyć, że sponsorem wyjazdu drużyny seniorów do Słupcy będzie profesjonalna firma sprzątająca Błysk pana Andrzeja Nekanda-Trepka. Dziękujemy naszemu sponsorowi za dodatkowe wsparcie!

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 13:30 na obiekcie rywali poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Kacper Popek a pomagać mu będą Tomasz Szlauderbach oraz Olga Pietrzykowska

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy