Paweł Piceluk piłkarzem Huraganu!

Paweł Piceluk piłkarzem Huraganu!

Tuż przed zamknięciem okienka transferowego do drużyny seniorów Pobiedziskiego Huraganu dołączył 32-letni napastnik - Paweł Piceluk.

M.in. kilkukrotny król strzelców III-ligi mający na swoim koncie ponad 150 występów na poziomie centralnym (I i II liga) jesienią był zawodnikiem Sokoła Kleczew (III liga).

Mierzący 182 cm wychowanek Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie w całej swojej piłkarskiej karierze występował na boiskach I, II i III ligi.

Reprezentował i strzelał bramki dla m.in. Stomilu Olsztyn (I liga), Rakowa Częstochowa (I liga), Warty Poznań (I, II, II liga), Motoru Lublin (II liga) czy Olimpii Elbląg (III liga). Zachęcamy do przeczytania ciekawego wywiadu z naszym nowym napastnikiem, który pojawił się na portalu Łączy Nas Piłka kiedy to Paweł Piceluk był zawodnikiem pierwszoligowego Rakowa prowadzonego przez Marka Papszuna.

Liczymy, że sytuacja szybko pozwoli nowemu Huraganiście na debiut w zespole lidera V ligi. Witamy na pokładzie i życzymy powodzenia!

Pełna kadra drużyny seniorów na rundę wiosenną obecnego sezonu dostępna jest tutaj. Statystyki indywidulane dostępne tutaj(gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Kadra seniorów - przybyli
  14 marca 2024 r.
  Kadra seniorów - przybyli

  Znana jest kadra seniorów naszego klubu, która przystąpi do ligowej rywalizacji już w najbliższą sobotę. Do drużyny w porównaniu do jesieni dołączyło sześciu zawodników.

  Łącznie "na papierze" kadra pierwszego zespołu liczy 26 osób.

  więcej 
 • Kadra seniorów - ubyli
  11 marca 2024 r.
  Kadra seniorów - ubyli

  W przyszły weekend czerwono-czarni zainaugurują rundę wiosenną na boiskach IV ligi. Czas zatem przyjrzeć się ruchom kadrowym. Zaczynamy od zawodników, których wiosną w barwach HP nie zobaczmy.

  więcej 
 • Mateusz Bernaś dołącza do klubowego sztabu
  20 lutego 2024 r.
  Mateusz Bernaś dołącza do klubowego sztabu

  33-letni trener, który przez ostatnie sześć lat pracował w Unii Janikowo wzmocnił kadrę szkoleniową naszego klubu. Posiadający licencję UEFA A szkoleniowiec będzie w Huraganie pełnił dwie funkcje.

  więcej