PETYCJA ws. budowy pełnowymiarowego boiska w Pobiedziskach

PETYCJA ws. budowy pełnowymiarowego boiska w Pobiedziskach

25 maja br. w Urzędzie Miasta i Gminy Pobiedziska nasz klub złożył petycję ws. budowy pełnowymiarowego boiska na terenie naszego miasta. Dokument został skierowany do Burmistrza MiG oraz wszystkich radnych.

Jest to kolejna na przestrzeni kilku lat petycja dotycząca tej bardzo istotnej sprawy, nie tylko dla piłkarskiego środowiska w naszej Gminie.

W kilkanaście dni bez większego wysiłku udało się zebrać ponad 600. podpisów popierających tą inicjatywę. Cały dokument dostępny poniżej.

Warto wspomnieć, co jest  zawarte w treści, że pierwsze, ważne kroki ze strony UMiG zostały już poczynione. Pozyskany został grunt i trwają prace projektowe. Liczmy i mocno wierzymy, że realizacja tego niezwykle ważnego zadania nastąpi w najbliższym czasie! (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Plan obchodów 100-lecia istnienia klubu
  20 marca 2024 r.
  Plan obchodów 100-lecia istnienia klubu

  Rok 2024 jest bardzo wyjątkowym w historii istnienia Huraganu Pobiedziska, ponieważ tym roku obchodzimy 100-lecia istnienia naszego Stowarzyszenia, którego data powstania została niedawno potwierdzona na rok 1924.

  więcej 
 • Adam Wróblewicz wzmacnia struktury organizacyjne Huraganu!
  6 marca 2024 r.
  Adam Wróblewicz wzmacnia struktury organizacyjne Huraganu!

  Miło jest nam poinformować, że od 1 marca nowa rolę w klubie tj. Kierownika ds. organizacyjnych objął Adam Wróblewicz, który przenosi się do nas na zasadzie transferu definitywnego z TPS-u Winogrady.

  więcej 
 • Przekaż 1,5% podatku na HP!
  29 lutego 2024 r.
  Przekaż 1,5% podatku na HP!

  Zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie każdy z Państwa może zdecydować o przekazaniu środków ze swojego podatku dochodowego za rok ubiegły na wsparcie dowolnej organizacji pożytku publicznego.

  więcej