Wymagający rywale naszej młodzieży

Wymagający rywale naszej młodzieży

Trzy nasze zespoły, które rywalizują w ligowych rozgrywkach WZPN doznały porażek podczas minionego weekendu. Z kolei nasze młodsze zespoły zaliczyły kolejny weekend z rozgrywkami turniejowymi.

Zapraszamy na podsumowanie minionych dni.

Jak najszybciej będą chciały o nim zapomnieć drużyny młodzika oraz trampkarza. Obie ekipy zanotowały porażki: młodzicy przegrali u siebie z Poznaniakiem Poznań 1:4, a ich starsi koledzy polegli z Unią Swarzędz 1:6. Honorowe trafienia dla zespołów zdobyli Aleksander Cybowski (młodzik) oraz Oliwier Kluczyński (trampkarz).

Warto podkreślić, że drużyna młodzików rywalizuje w wymagającej I lidze okręgowej, podobnie jak trampkarze, którzy są beniaminkami rozgrywek swojej I ligi.

We wtorek swój mecz na własnym obiekcie rozegrali juniorzy. Pomimo przewagi i dobrej gry zawodnicy trenera Adama Stachowiaka przegrali z Lipnem Stęszew 1:2. Bramkę dla HP zdobył Sergiusz Kaźmierczak.

Zdecydowanie więcej powodów do optymizmu mają żacy i orlicy. Obie ekipy rywalizują zgodnie z najnowszymi wytycznymi PZPN - biorą udział w turniejach, których celem jest rozwój indywidualnych umiejętności zawodników, bez zapisywania wyników spotkań. Nasze drużyny pokazały się z dobrej strony, notując mnóstwo udanych dryblingów, wykazując się dużą pewnością siebie, a także szukając kreatywnych rozwiązań.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • PGBS Pobiedziska gra razem z nami!
  12 czerwca 2024 r.
  PGBS Pobiedziska gra razem z nami!

  Pobiedzisko-Gośliński Bank Spółdzielczy w Pobiedziskach sponsor premium naszego klubu ufundował ponad 100. okazjonalnych koszulek na 100-lecie klubu, w których dzieci i młodzież wystąpiła podczas minionego pikniku.

  więcej 
 • Piknik sportowo-rodzinny
  5 czerwca 2024 r.
  Piknik sportowo-rodzinny

  W minioną niedzielę 2 czerwca na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach odbył się piknik sportowo-rodzinny. Było to pierwsze z wielu zaplanowanych wydarzeń, które mają upamiętnić wyjątkowy rok 100-lecia powstania Huraganu Pobiedziska.

  więcej 
 • Podsumowanie weekendu Akademii
  27 maja 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  Wczoraj zakończyła się 7. kolejka ligowa w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Dla najmłodszych zespołów Akademii Huraganu Pobiedziska w kategorii Żaka oraz Skrzata był to ostatni weekend rozgrywek zorganizowanych pod szyldem WZPN w tym sezonie.

  więcej