PGBS Pobiedziska gra razem z nami!

PGBS Pobiedziska gra razem z nami!

Pobiedzisko-Gośliński Bank Spółdzielczy w Pobiedziskach sponsor premium naszego klubu ufundował ponad 100. okazjonalnych koszulek na 100-lecie klubu, w których dzieci i młodzież wystąpiła podczas minionego pikniku.

W dniu 2 czerwca na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach odbył się piknik sportowo-rodzinny dla zawodników oraz sympatyków Huraganu Pobiedziska.

Nasz wierny sponsor - Pobiedzisko-Gośliński Bank Spółdzielczy w Pobiedziskach ufundował z tej okazji ponad 100. okazjonalnych koszulek na 100-lecie klubu, w których dzieci dumnie podczas pikniku występowały. Koszulki te poza piknikiem będą służyć młodym Huraganistom na co dzień.

Bardzo dziękujemy za ufundowanie okazjonalnych koszulek i zapraszamy do odwiedzenia profilu Akademii na Facebooku, gdzie dostępna jest pełna fotorelacja z wydarzenia! (aw)

 • SGB gra razem z nami
 • SGB gra razem z nami
 • SGB gra razem z nami
 powrót

Podobne Newsy

 • Podsumowanie letniej półkolonii
  5 lipca 2024 r.
  Podsumowanie letniej półkolonii

  W piątek 5 lipca zakończyła się letnia półkolonia organizowana przez Huragan Pobiedziska. Od poniedziałku do piątku, aż 46. dzieci pod czujnym okiem wychowawców, wzięło udział w wielu jednostkach treningowych oraz atrakcjach pozasportowych.

  więcej 
 • Podsumowanie sezonu Akademii
  20 czerwca 2024 r.
  Podsumowanie sezonu Akademii

  W miniony weekend meczem zespołu Młodzika D2 w Kórniku, Akademia Huraganu Pobiedziska oficjalnie zakończyła rozgrywki ligowe w udanym sezonie 2023/2024.

  więcej 
 • Piknik sportowo-rodzinny
  5 czerwca 2024 r.
  Piknik sportowo-rodzinny

  W minioną niedzielę 2 czerwca na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach odbył się piknik sportowo-rodzinny. Było to pierwsze z wielu zaplanowanych wydarzeń, które mają upamiętnić wyjątkowy rok 100-lecia powstania Huraganu Pobiedziska.

  więcej