Zapowiedź - sobota, 16:00, Polonia Leszno - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 16:00, Polonia Leszno - HURAGAN

W najbliższą sobotę w ostatnią delegację w tym sezonie uda się Huragan Pobiedziska. W Lesznie o godzinie 16. zagramy z tamtejszą Polonią.

Mecz rozegrany zostanie w ramach spotkań XXXIII kolejki IV ligi grupy wielkopolskiej.

Po ostatniej sromotnej porażce w Pobiedziskach z Lipnem Stęszew aż 1:6 (honorową bramkę zdobył Jakub Różewicz), Huraganiści z pewnością będą starali się zrehabilitować i wywieść po raz pierwszy w historii komplet punktów z Leszna.

W obecnym sezonie Polonia po 32 .rozegranych spotkaniach zajmuje 6. miejsce. W zeszłym tygodniu poloniści wygrali we Wrześni z Victorią 2:1. W kończącym się sezonie Polonia wygrała 16 spotkań z czego 7 u siebie, 6 razy remisowała z tego 3 razy u siebie i doznała 10 porażek z czego 4 u siebie w tym 3 ostatnie mecze u siebie kolejno z Obrą Kościan 2:3, Lipnem Stęszew 0:2 i Centrą Ostrów 0:1.

Ostatni mecz z Polonią rozegraliśmy 9 marca w Pobiedziskach w ramach Pucharu Polski wygrywając 2:1 po bramkach Marcina Jędrzejczaka i Jana Borowiaka.

Ostatnie spotkanie ligowe Huraganu z Polonią  rozegrano 11 listopada ubiegłego roku w Pobiedziskach, kiedy na boisku przegraliśmy 2:3, ostatecznie zdobywając 3 punkty po przyznanym walkowerze 3:0. Natomiast ostatni ligowy mecz w Lesznie odbył się 25 marca 2023 roku, kiedy zremisowaliśmy 1:1. Bramkę zdobył Mikhailo Mazur.

Ogólny bilans w historii spotkań ligowych z Polonią Leszno przed sobotnim meczem jest korzystny dla Huraganu: 1 wygrana i 2 remisy.

Zapraszamy do tekstowego śledzenia boiskowych wydarzeń na naszej stronie. W okienku gdzie widnieje informacja "Ostatnie mecze" (na głównej stronie) po rozpoczęciu meczu pojawi się informacja "Wynik na żywo". Po kliknięciu w komunikat lub wynik będzie można na żywo sprawdzać co dzieje się w trakcie meczu. (mw)

 powrót

Podobne Newsy