Pierwszy sparing zaliczony

Piąty zespół grupy II wielkopolskiej V ligi otworzył serie sparingów seniorów HP zimowego okresu przygotowawczego. Huraganiści wygrali w Swarzędzu z miejscowym Meblorzem 3:0 (2:0)

Wynik meczu w 9' minucie otworzył Wojciech Kłakulak lobując bramkarza rywali z ok. 14 metrów. Dwadzieścia minut później wynik ładnym strzałem zewnętrzną częścią stopy podwyższył Marcin Jędrzejczak. Bramkę ustalającą jak się później okazało wynik meczu na 3:0 dla HP zdobył jeden z trzech zawodników testowanych.

Trener Damian Ludwiczak miał do dyspozycji 20 zawodników. Z różnych względów z Meblorzem nie zagrali Sławomir Janicki, Maksymilian Zając, Ryszard Wierzbiński, Miłosz Michalski, David Paku-Tshela oraz Jakub Różewicz.

Przed czerwono-czarny kolejny ciężki tydzień "okraszony" dwiema wymagającymi grami kontrolnymi. W środę w Czerwonaku zagramy z III-ligową Polonią Środą Wlkp. która zremisowała dziś 1:1 z I-ligowym Chrobrym Głogów. W sobotę z kolei z Wartą Poznań U-19, która zanotowała w ten weekend wygraną z ligowym rywalem Kotwicą Kórnik 4:1.

Dokładny terminarz gier kontrolnych dostępny jest tutaj. Szczegóły meczowe dostępne tutaj. (gk)​

Sparing: Meblorz Swarzędz - HURAGAN 0:3 (0:2)

• Sparing:  Meblorz Swarzędz - HURAGAN 0:3 (0:2)