Pożyteczny sprawdzian z III-ligowcem

W środowy wieczór na boisku w Czerwonaku piłkarze Huraganu rozegrali drugi mecz kontrolny zimowego okresu przygotowawczego. Rywalem czerwono-czarnych była III-ligowa Polonią Środa Wielkopolska.

Przypomnieć należy, że dziesiąty zespół II grupy III ligi prowadzi bardzo dobrze znany w Pobiedziskach Paweł Kutynia, a jego asystentem jest Albert Gośliński.

Przechodząc do meczu, HP prowadził do przerwy 2:1. Wynik otworzyli rywale już w 9' minucie, ale Huraganiści odpowiedzieli bramkami zawodnika testowanego oraz Błażeja Krzywickiego. Obie padły po rzutach rożnych. Po przerwie do siatki trafiali już tylko rywale, a udało się im to w samej końcówce (89' i 90') i ostatecznie wygrali 3:2.

Trener Damian Ludwiczak desygnował do gry 22 zawodników, którzy rozegrali po 45 minut. W tym gronie było czterech zawodników testowanych. Zabrakło z przyczyn zdrowotnych Sławomira Janickiego, Macieja Ratajskiego, Marcina Jędrzejczaka, Miłosza Michalskiego oraz Sergiusza Kaźmierczaka.

Skrót z meczu zobaczyć można na kanale Polonia Środa TV na youtube (tutaj), a krótką fotorelację na profilu facebook rywali (tutaj).

Dokładny terminarz gier kontrolnych dostępny jest tutaj. Szczegóły meczowe dostępne tutaj. (gk)​

• Sparing: Polonia Środa Wlkp. - HURAGAN 3:2 (1:2)